Тільки завдяки тому, що кожну годину з'являються на нашому сайті свіжі новини світу і України все українці мають можливість планувати своє життя і бути готовим до всього що може трапитися. Сьогодні з'явилося в ЗМІ повідомлення, що черкаські комунальники просять усіх небайдужих людей врятувати від загибелі безпритульних тварин, які бродять по вулицях і не знають, де б їм погрітися і поїсти. Також місцеві врости міста, повідомляють, що в місцевих лікувальних установах катастрофічні не вистачає лікарів. Не тільки Черкаси страждають від недоліків кадрів сфері медицини, у всій Україні таке відбувається і все через те, що заробітна плата у медиків невелика, а працювати доводиться не покладаючи рук.

Інші світові новини

Сьогодні стало відомо, що помер соратник Саакашвілі. Екс-міністра Грузії Ніку Руруа знайшли мертвим у власному будинку. За попередньою версією у Руруа стався серцевий напад, але у правоохоронних властей Грузії є сумніви, адже чоловікові було всього 50 років. Після розтину і розслідування стане точно зрозуміло, пішов екс-міністр з життя внаслідок нападу або йому хтось допоміг.

І знову чергова трагедія потрясла світ. Знову впав літак, який забрав життя не тільки тих. хто був на його борту, але і людей, що знаходилися в цей час в своєму будинку. Літак впав на житловий будинок. Трагедія сталася в Мексиці в місті Кульякан. Попередня версія того, що сталося - це технічні неполадки літака. В результаті його катастрофи загинули члени екіпажу і двоє людей, що знаходилися в житловому будинку отримали поранення. Падіння літака спричинило евакуацію жителів відразу декількох будинків. Адже під час катастрофи розлилося паливо, і міг початися серйозна пожежа.

Ось уже кілька місяців в суді Харкова розглядає справу Олени Зайцевої, яка зробила на своєму автотранспорті наїзд на жителів міста, які очікували громадський транспорт на зупинці. Спочатку все схилялося до того, що дівчина була в наркотичному сп'янінні і не могла себе контролювати, тому і сталася трагедія. Але як стало відомо сьогодні, Зайцева може уникнути покарання. До сих пір суду не були надані відомості про те, чи були в крові у винуватиці аварії наркотики, як виявилося, правоохоронці забули про це доказі. Саме через ось такий недбалості винуватиця декількох смертей може отримати мінімальний термін.

дізнатися більше, про те що сталося в світі за останню годину. день і тиждень можна на нашому сайті https://znaj.ua/ru.