Про яке щастя можна говорити, якщо ви не зустрічаєте кожен день з посмішкою та хорошим настроєм?! Причина невдоволення і поганого самопочуття може бути різною. Можливо, вона свідчить, що для вас настав час змінити матрац, на якому ви проводите ночі і відпочиваєте днем.

Суперечки про те, який матрац краще: ортопедичний з пружинами; безпружинний ортопедичний; звичайний безпружинний матрац для здорового сну; звичайний матрац з пружинними блоками, — марні тому, що у кожного з них свої функції. Ортопедичний – має лікувальне призначення, а звичайний служить для повсякденного спокійного відпочинку. Вибір на користь того чи іншого роблять не знання про переваги. А відчуття зручності на ліжку і здоровий повноцінний сон.

Багато людей, організовуючи спальну систему, поєднують два їх види. І від цього анітрохи не втрачають ні в комфорті, ні у здоров'ї. А, навпаки, відчувають себе успішними і вміють знаходити правильні рішення людьми, які створили свого організму ложе з всебічною підтримкою. Адже навіть неправильно обрана подушка може створити таку навантаження на верхній відділ хребта, що нічний відпочинок перетворитися на кошмар.

Якщо відключити рекламу і прислухатися до рекомендацій компетентних фахівців або почитати більш ранню медичну літературу, то можна зробити висновок, що дітям до повноліття спати на пружинних матрацах не можна. Молодий організм, у якого хребет тільки розвивається, не повинен страждати від зайвого тиску під час сну. Безпружинні матраци, придбані на http://lux-mebli.net/g1628017-akant-bezpruzhinn, дають дітям повноцінний відпочинок. І не можуть призвести до викривлення хребта. Тому віддаючи перевагу ним при купівлі, батьки економлять не тільки, тому що за пружини доведеться платити дорожче. Але і правильно організують нічний відпочинок дітей і проявляють турботу про їх здоров'я.

До того ж є багато і дорослих людей, які не отримують повноцінного відпочинку під час сну, якщо не сплять на безпружинному матраці. Перевертаючись всю ніч з боку на бік, вони прокидаються вранці з відчуттям слабкості і безсилля. А прекрасна стать в такій ситуації схильна до капризів і дратівливості. І причиною тому служить незручне ліжко. А, вірніше, неправильна організація спальної системи.

Обираючи в магазині матрац, обов'язково враховуйте допустиме навантаження для даної моделі. Тому що, при порушенні рекомендацій, у вас не буде гарантій довгої експлуатації купленого виробу. В якості наповнювача в безпружинному матраці може бути використаний: латекс, природна стружка деяких рослинних матеріалів, наприклад, кокоса.