Майстри радять для очищення свого транспортного засобу використовувати якісні склади. Мити машину рекомендовано мінімум 1 раз в тиждень. Це дозволить забезпечити не тільки чистоту кузова, але і мінімізувати негативний вплив автосредства на лакофарбове покриття. Якісна автохімія для автомийок видаляє всі види забруднень, в тому числі і ті, які містять луги, кислоти, агресивні хімічні речовини.

Як правильно автохімію для автомийки?

Якість очищення транспорту від різного роду забруднень буде прямо залежати від складу використовуваних засобів. Важливо не тільки зняти бруд, жир, масла, хімічні сполуки, але і не допустити пошкодження лакофарбового покриття. Саме тому не варто звертати увагу на автошампуни з агресивними речовинами в складі. Вони не принесуть користі, оскільки будуть служити джерел для старту корозійного процесу.

Вид

Для миття машини безконтактним методом можуть бути використані такі типи автошампунів:

  • Класичні або стандартні. Можуть бути використані в будь-якому температурному режимі, можуть впоратися з різними забрудненнями.
  • Літні - відмінно працюють в теплу пору, дозволяють рятувати кузов від тих забруднень, які притаманні літнього сезону - масло, сажа, глина, різні органічні компоненти.

У продаж також надходять концентровані склади.

Склад

В числі використовуваних компонентів буквально кожного засобу є очищена вода. Однак важливо звертати увагу на рівень кислотності звичного для всіх компонента. Щоб не пошкодити кузовную емаль, цей показник не повинен перевищити 6-9 одиниць. Включені в масу поверхнево активні речовини, загальна частка яких не повинна перевищувати показник в 25-30%. Інші речовини - це комплексообразователи - речовини, які дозволяють:

  • Доповнити і посилити дію ПАВов. Кислотність компонентів від такого впливу не підвищується.
  • Будуть пом'якшувати воду, щоб вона не була агресивною, діяла м'яко, змогла проникати у важкодоступні місця і вимивати бруд.

На додаток до зазначених компонентів в складі також повинен бути піноутворювач, можуть бути включені ароматизатори, інші добавки. А ось особливо цінними стають засоби, в яких присутня віск і компоненти для антикорозійного покриття. І якщо перший - це речовина для додання кузовную глянцевого блиску, то другий - це речовина, що захищає ЛФМ від освіти мікротріщинок.

Засоби «VENOR®» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище.