Жіночі парфумиАромат здатний як гармонійно завершити жіночий образ, так і зіпсувати його. Вся справа в тому, наскільки правильно і відповідно до ситуації він підібраний. Розберемося, як купити жіночі парфуми, а також які фактори при цьому слід враховувати.

Підбираємо духи з урахуванням віку

Універсальні типи ароматів, безумовно, є. Але все ж велика частина ароматного гардеробу жінки за 40 не підійде підлітку або зовсім юній дівчині, і навпаки. Так що вік – один з найважливіших критеріїв при підборі.

Підлітковий період

У цей період використання парфумерії взагалі не обов'язково. Але якщо вже дуже хочеться, то користуватися можна простими і легкими жіночними композиціями. Правильний варіант на кожен день – свіжі квіткові, фруктові або зелені аромати. З нагоди свята можна скористатися чимось більш солодким, з тими ж фруктами або, наприклад, карамеллю.

Які духи вибрати дівчатам постарше

У дівчат у віці приблизно 18-25 років найширший вибір парфумерії. На них виглядають доречно підліткові легкі рослинні або акватичні композиції, їм йдуть універсальні парфуми формату унісекс. Але на додачу до них можна вибирати складні і насичені жіночні аромати, які з плином часу будуть розкриватися різними відтінками і півтонами.

Ідеальні аромати для жінок

Вік дівчини 25 + - час відмовитися від» дитячих " плоских духів з ненатуральними запахами фруктів або солодощів, вони вже будуть виглядати безглуздо, неправильно і недоречно. Період 25-40 років - це пік розквіту краси, жіночності і елегантності, і парфум повинен підкреслювати це.

Актуальними для жінок залишаються аромати з квітковими нотами, і вже можна сміливо вибирати глибокі і насичені композиції такого типу. Для активного відпочинку відповідними будуть легкі духи з нотами цитрусів, фруктів, зелені, чаю і морськими акордами. З особливої нагоди можна сміливо користуватися орієнтальними духами з деревиною, пахощами, спеціями, мускусом та іншими чуттєвими анімалістичними нотами.

Також саме в цей період жінкам варто придивитися до групи шипрових духів. Вони характеризуються чистим і свіжим звучанням з виразними гіркуватими зеленими і деревними акцентами і обов'язковими присутністю у складі ноти дубового моху. Шипровий акорд зазвичай доповнюється квітами і фруктами. Найвідоміші представники цієї групи серед жіночих парфумів – Chanel No 19, Mitsouko від Guerlain і Dioressence від Dior.