Пакети оточують нас всюди. Вранці, вирушаючи на роботу, багато хто з нас бере їх з собою для можливих покупок. Часто саме в поліетиленові пакети ми укладаємо подарунки. Також в них на різних презентаціях ми отримуємо рекламні матеріали. Дома у пакетах ми зберігаємо багато речей і продукти. У зв'язку з такою їх затребуваністю можна сміливо сказати, що ця продукція є дуже потрібною і важливою для кожної людини.

Останнім часом виробництво поліетиленових пакетів - це не просто виготовлення практичної і зручної продукції, це найважливіших хід в маркетинговій політиці будь-якої комерційної організації, незалежно від її масштабу діяльності і від того, спеціалізується вона на надання будь-яких послуг або реалізації товару.

Безсумнівно, сучасне виготовлення пакетів направлено, в першу чергу, на випуск пакувального матеріалу, який зараз має широке поширення і яким користується буквально кожна людина. Але грамотні фахівці-маркетологи до основного призначення упаковки змогли додати ще одну дуже важливу функцію - це реклама.

Види поліетиленових пакетів

Щоб отримати корисну і якісну продукцію, потрібно розуміти для чого будуть використовуватися пакети. Для вирішення найрізноманітніших завдань можуть знадобитися певні види упаковки. Так, найбільш поширеними є такі різновиди:

фасувальний пакет;

пакет - «майка»;

пакет - «рейтер»;

пакет з вирубною неукріпленою ручкою.

Фасувальні пакети використовуються для розфасовка будь-яких товарів. Вони відрізняються по розмірах і товщині поліетилену, і застосовуються на багатьох виробництвах, в магазинах різного формату. Вони повинні бути зручними в роботі для персоналу і надійно захищати товар від зовнішніх умов. Саме збереження вмісту - головне призначення такого виду упаковки. Однак для транспортування товарів слід скористатися більш міцними пакетами.

Частіше за всіх використовується в торгівлі і в побуті пакет - «майка». Для походу за покупками, в тому числі за габаритними і великими речами використовується саме він. Назва пакету зумовлена його формою, що зовні нагадує даний вид одягу. Можна виділити наступні переваги пакета - «майки»:

хороша місткість, що забезпечується завдяки наявності на пакеті бічних складок;

достатня вантажопідйомність:

прийнятна вартість.

Пакет - «рейтер» має вирубну укріплену ручку і іноді складку на дні. Найчастіше виробництво таких поліетиленових пакетів здійснюється з поліетилену високого тиску, тому вони найбільш довговічні і міцні.

Пакет з вирубною неукріпленої ручкою найчастіше використовується на презентаціях і виготовляється з поліетилену високого або середнього тиску. Таким чином, пакет будь-якого виду є прекрасним пакувальним матеріалом і засобом для реклами.

Поліетиленові пакети більш практичні, оскільки:

відштовхують пил і бруд;

не промокають;

мають більш високу міцність, ніж паперова упаковка;

оснащені зручними ручками;

при великих тиражах мають низьку собівартість.

Поліетиленові пакети з логотипом

Як правило, в кожному українському магазині пропонуються поліетиленові пакети з логотипом, символікою або інформаційним змістом. Такі пакети випускаються з різними габаритами і товщиною. Їх можна виготовити з додатковим посиленням за запитом замовника або спеціально зміцнити дно пакета. Розміщення логотипу на упаковці є додатковою рекламою, вигідно вирізняється з-поміж інших виробів і підкреслює статус магазину.

Серед величезного розмаїття пакетів з поліетилену визначитися з конкретним видом вироби досить просто. Для вибору бездоганною і підходящої упаковки необхідно виділити основні параметри. При оформленні замовлення на виготовлення поліетиленових пакетів важливо врахувати форму, розміри і міцність майбутніх пакувальних виробів.