Учні 6 класу Київської школи No 25 відчули себе бізнесменами і запропонували різні моделі ідеальної іграшки.
Сучасний ринок іграшок розширив цільову аудиторію за рахунок дорослих — цей факт підтверджує фірма “Mr. Playwood”. Дорослі частково завжди залишаються дітьми і з задоволенням прокладають залізничні шляхи чи конструюють...копію Тауерського мосту.

Що необхідно для створення іграшки для дітей та дорослих, відомо учням школи No 25 м.Києва.Журналісти нашої компанії разом з партнером — компанією “Mr. Playwood” подарували шестикласникам незабутню інтерактивну зустріч у столиці Туманного Альбіону. Результати конференції: діти дізналися про те, що деревина — екологічний матеріал, безпечний для виготовлення іграшок; познайомилися з поняттями цінової політики, фокус-групи, вікової групи; зрозуміли наскільки важливим є використання цих даних для створення успішного продукту. Народження ідеї — поетапний процес, з певними критеріями оцінювання і перспективами розвитку. Головне для ідеї — не втратити її ще до реалізації, забути, не записати тощо. Ми наголосили на тому, що всі ідеї вірні і мають право на існування.

Максим поскаржився, що його ідеї не сприймають через їх складність. Він бачить їх інакше, ніж всі інші люди, однак не припиняє творити.

Інтерактивне гра “Уяви себе підприємцем” дала можливість учням відчути себе виробниками іграшок і запропонувати загалу ідеальну іграшку з визначенням ціни, цільової аудиторії та функціонального призначення.

Наприклад, ідея Аліни полягає у виготовленні протезу верхньої кінцівки з дерева — елегантного, легкого, недорогого. Він може використовуватися для ігор чи у реальному житті.

На думку маленької винахідниці, це пришвидшить адаптацію людини до умов, в яких вона опиниться, втративши руку. Моделі виготовлятимуться в особливому дизайні.

Вразила журналістів ідея шестикласника Алі: поєднати дерево та металеві деталі, що проводитимуть струм. Іграшка перетворюється у цікаву річ. Цільова аудиторія — дорослі.

Чудовим завершенням майстер-класу стали презенти від “Mr. Playwood” – конструктори 3D-окулярів, які учні збирали знов і знов.
Активна участь та ідеї учнів були відзначені подяками від «Всеосвіти». Таке заохочення викликало бурю позитивних емоцій у дітей і мотивувало не зупинятися на досягнутому.

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі. Слідкуйте за анонсами і залишайтеся на зв'язку. Креативний партнер “Mr. Playwood” підготував ексклюзивні подарунки для всіх учасників олімпіади «Всеосвіта Осінь-2018» (знижками 10-35% на всю продукцію фірми).