Милуючись полотнами відомих митців, кожен з нас мимоволі захоплюється талантом, технікою і умінням автора відобразити передавати за допомогою фарб цілі історії. Картини викликають у нас різні емоції, змушують співпереживати героям, зануритися в гамму відтінків і відчути унікальну атмосферу.

Пам’ятаєте, у дитинстві кожен з нас малював на папері, намагався висловити свої думки із кольоровими олівцями? Творча потреба не зникає з роками, але відсутність спеціальних навичок, умінь, досвіду, зупиняє багатьох. Ми припиняємо малювати свої мрії…

Як легко намалювати картину своїми руками?

Більшість людей думають, що писати справжні картини можуть лише художники, які все життя присвятили освоєнню технік живопису. Сьогодні цей стереотип подолано! Створювати дивовижні витвори може кожен бажаючий. 70 років тому були придумані розмальовки з цифрами для дорослих. Хобі отримало назву картини за номерами. На спеціальному полотні нанесена тоненькими контурами схема майбутнього малюнку, яку потрібно зафарбувати акриловими фарбами.

розмальовка з цифрами


Така техніка допомагає легко відтворити будь-яке зображення, дотримуючись простих правил:

  • зафарбовувати області потрібно у відповідності з цифровими позначками, кожній цифрі відповідає одна баночка із фарбоюне виходити за межі секторів, порушувати дане правило можна тільки для того, щоб зробити плавні переходи від одного кольору до іншого;
  • починати малювати із світлих кольорів, переходячи до більш темним;
  • рухатися на полотні зліва направо чи зверху вниз, щоб не затирати рукою зафарбовані області.

У спеціальних наборах розмальовок з цифрами зібрано все необхідне для творчого процесу. Художню бавовняне або льняне полотно надає картині фактурності, працювати з такою основою зручно і цікаво. У комплекті зазвичай э три пензлики різних розмірів для великих областей і дрібних деталей. Акрилові фарби підібрані під конкретне зображення.

Схема допомагає творити навіть новачкові! Уважно слідуйте підказкам і за кілька годин або днів роботи побачите задуману картину. Удосконалюючи техніку, ви зможете наблизитися до майстерності професійних художників. Завдяки картинам за номерами ви зможете відтворити справжню репродукцію квітів Ван Гога або ангелів Євгенії Гапчинської.

Створювати картину своїми руками сьогодні може кожен бажаючий! Креативні ідеї і нові технології дозволяють відчити себе майстром живопису кожній людині, незалежно від віку, статі, професійних навичок і досвіду. Головне бажання малювати розмальовки із цифрами своїми руками, а інтернет-магазин Po-Nomeram поможет вам у втіленні мрії.

Доставка замовлень в Черкаси здійснюється протягом 1-2 днів.

картина по номерам