Виховуєте дошкільника? Це досить відповідальний вік – зараз треба закладати в спадкоємця знання. Діти тягнуться до всього нового, жадають осягати цей світ. Допоможіть своїй дитині дізнатися більше – замовте розвивальні книжки Сторінки - цікавинки, які представлені на порталі schoolbook.com.ua. Це ціла серія літератури від відомого вітчизняного автора Василя Федієнко.

Чи варто турбуватися про дитину, якщо вона ходить у дитячий садок? Не варто розраховувати на те, що в закладі будуть персонально займатися з кожним малюком. Саме батьки повинні розповісти чаду про цей світ, його особливості. Робити це буде простіше за допомогою спеціальної літератури. Так, книжка «Тварини в лісі» познайомить малюка з лісовими звірятами. Чи зацікавиться дитина їй? Зрозуміло, адже матеріал тут поданий грамотно – численні картинки привертають малюків, роблять освітній процес не таким нудним.

Треба відзначити, що книги авторства Василя Федієнко розвивають не тільки мислення, ерудицію. Вони здатні навіть поліпшити дрібну моторику рук. За рахунок чого досягається такий ефект? Це незвичайні книги, в них є рухомі елементи. Це вдалий хід – «жива» книга приваблює дитину сильніше, ніж звичайна.

«З ранку до ночі», «Пори року», «Яскраві кольори» у каталозі на https://schoolbook.com.ua/catalog/rozvivalni-knizhki-na-kartoni/filter/seriya_knigi-is-52/apply/ і інші видання серії виконують аналогічні функції. Вони стимулюють моторику рук, вчать бути уважним і сконцентрованим. Такі книги стануть у пригоді напередодні першого класу – по ним можна готувати дитину до школи. Зазвичай малюкам складно адаптуватися до навчального процесу. Спеціальні книжки дозволяють їм краще розуміти вчителя, відчувати себе впевненіше

Видавничий дім Школа забезпечує літературою не тільки дошкільнят. В асортименті представлені книги для дітей старшого віку. Наприклад, школярі молодших класів можуть на дозвіллі почитати «Пригоди Ібрагіма», «Сонце среди ночи», «Зачіпкі детектива нишпорки» або «Пригоди в Павутінії» разом з батьками. Це цікава і легка література, яка прищеплює інтерес до читання

Є в каталозі на порталі https://schoolbook.com.ua/ і книги для дітей старшого віку. Йдеться про твори Жюль Верна, Редьярда Кіплінга, Роберта Стівенсона. Подібні книжки необхідні для загального розвитку. Звичайно, можна відшукати їх і в електронній версії, але підлітку буде цікавіше прочитати справжню паперову книгу з красивими ілюстраціями.