Серед багатьох поціновувачів елітних алкогольних напоїв у Черкасах існує думка, що, якщо порівнювати між собою кращі сорти віскі і коньяку, то у виграші завжди виявляється ... ром. Ром, мабуть, буде саме тим напоєм, який відрізняться більшою багатогранністю і багатоплановістю. Найчастіше для приготування коктейлів використовується саме ром капитан морган. Тут важливо зробити невелике уточнення: не кожен напій загальновідомого бренду можна назвати власне ромом. В асортименті бренду можна зустріти чимало напоїв, які є нічим іншим, як напої, приготовані на «ромової основі».

На сьогоднішній день здійснюється випуск понад півтора десятка різновидів рому бренду Captain Morgan. Ось тільки деякі, найпоширеніші різновиди напою з лінійки Ром Капітан Морган, що доступні для цінителів елітного алкоголю в Україні, та у Черкасах зокрема.

Ром Black - різновид чорного класичного рому, що відрізняється інтенсивністю і насиченістю смаку.

Ром Dark - різновид темного класичного рому, до складу якого входять дистиляти, привезені з семи різних місцевостей на Барбадосі і Гайані. Інгредієнти повинні мати витримку 2-5 років.

Ром Black Spiced - по суті є готовим коктейлем, приготованим на базі різновидів чорних сортів рому. Коктейль має приємний ванільний смак, з додаванням прянощів і спецій.

Ром Deluxe Dark - різновид темного класичного рому, який особливою популярністю користується на території Канади, де він вживається виключно в нерозбавленому вигляді. Вважається найбільш якісним продуктом, що виготовляється брендом.

Переконатися в розмаїтті лінійки Капітан Морган, а також коньяків або віскі можна особисто у Черкасах, зайшовши на сайт спеціалізованого магазину elit-alco.com.ua, щоб придбати пляшку легендарних і прославлених міцних напоїв.