Однією з головних задач власника авто є створення максимального рівня безпеки для свого паркувального приміщення. Звісно, вирішити це питання допоможуть теплі ворота для гаража, наділені оптимальними характеристиками. Але які в’їзні системи відрізняються міцністю, надійністю, зручністю у використанні та привабливим дизайном? Відповідь знають представники «WISNIOWSKI-VOROTA»! Сьогодні вони розкажуть про високоякісні брами преміум-класу, які гарантовано задовольнять всі вимоги найвибагливіших власників гаражів.

Чому варто встановлювати саме секційні ворота?

Перед тим, як перейти до огляду конкретних моделей в’їзних систем, ми вважаємо за потрібне пояснити, з якої причини слід звертати увагу на брами підйомного типу. Отже:

● Ворота з сендвіч-панелей являються безпечними в експлуатації та відрізняються надійністю. Секції, які використовують для збірки полотна, стійкі до швидкого зносу і не покриваються іржею.

● В’їзна система не займає додаткового простору при відкритті. Стулка компактно розташовується під стелею, й тому не заважає вільно пересуватись в самому гаражі та перед ним.

● Якісні брами секційного типу чудово ізолюють паркувальне приміщення від шуму, холоду та вологи. Деякі з них можна встановлювати в опалювані гаражі, які являються частиною приватного будинку.

На польському заводі виготовляють секційні ворота на замовлення, наділяючи їх усіма необхідними властивостями для безпечної та комфортної експлуатації. Нині в асортименті представлено три моделі брам: Prime, UniTherm та UniPro. Не будемо зволікати та розглянемо кожну з них просто зараз.

Теплі ворота в гараж Prime – ідеальна термоізоляція та довершений стиль

Унікальність в’їзних систем з даної серії полягає у тому, що для збірки їхніх полотен використовують спеціальні панелі Innovo товщиною 60 мм. Секції мають замкнутий контур, наповнення щільним ППУ, а їх коефіцієнт віддачі тепла становить 0,33 Вт/м²∙К. Периметр конструкції оснащено ущільнювачами, а нижню частину полотна – подвійними елементами. Саме тому секційні системи з даної лінійки мають відмінні термоізоляційні властивості та по праву називаються теплими. Вони можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі й доповнені декоративними накладками. Базова комплектація містить в собі не лише фотоелементи та пристрої безпеки, а й високоякісну автоматику. Якщо ви захочете купити браму з ідеальними параметрами, яку не треба доповнювати додатковим обладнанням – найкращим рішенням стане саме модель Prime.

Секційні ворота UniTherm – якість та функціональність

Дана конструкція допоможе зберегти комфортну температуру в приміщенні в будь-яку пору року. Вона також оснащена панелями Innovo й може стати відмінним доповненням неопалюваного гаража, розташованого всередині будинку. Всі деталі складних воріт виконані з міцного металу та мають надійний захист від корозії завдяки використанню технології Duplex (обробка цинковим сплавом, нанесення лакофарбового покриття). Конструкція також доповнена ущільнювачами з функцією герметизації.

Ворота з сендвіч-панелей UniPro – надійний захист і прикраса гаража

Дану модель можна назвати спрощеним варіантом, адже за своїми технічними характеристиками вона дечим поступається двом попереднім. Секційні ворота UniPro оснащені стандартними «сендвічами» товщиною 40 мм, а також мають систему захисту від падіння полотна. Автоматику для управління слід підбирати окремо.

Як замовити гаражні ворота преміум-класу в Черкасах?

Купити браму високої якості можна на сайті wisniowski-vorota-kiev.com.ua. Просто впишіть свої контактні дані в форму зворотного зв'язку, а також вкажіть в ній вподобану модель. Виготовлення воріт на замовлення виконується безпосередньо на заводі виробника з урахуванням побажань клієнта. В спеціалізованому демонстраційному салоні «WISNIOWSKI-VOROTA Черкаси» можна ознайомитися зі зразками товарів і отримати гарантовану знижку! Додаткова інформація та консультація за телефоном: +38 (050) 993-70-77.