Одна з найбільш страшних загроз автомобіля - корозія. Вона неминуче виникає з часом, проте в силах кожного власника захистити своє авто і відстрочити початок цього процесу на довгі роки. При цьому важливо пам'ятати, що не тільки кузов вимагає захисту від зовнішніх впливів. Чи не менше страждають днище і приховані порожнини, які в основному і стають джерелом поширення корозії.

Заводська обробка автомобіля дає йому досить надійний захист, однак згодом її слід оновлювати. Правильно виконана антикорозійна обробка прихованих порожнин допоможе зупинити корозію навіть якщо вона вже почала поширюватися.

Найбільш ефективний захист дасть обробка, проведена за допомогою сучасних технологій досвідченими майстрами. Салон Антикор на Солом'янці - це місце, де ваш автомобіль отримає антикорозійну обробку швидко і якісно, ​​до того ж за доступною ціною.

Якісний антикор днища автомобіля

Сучасна індустрія пропонує безліч різноманітних речовин для захисту автомобіля від корозії. Вони мають свої переваги і досить ефективні при незначних змінах температури. Однак, в Україні за рік автомобіль може пережити перепад температури до 60-ти градусів (від -30С до + 30С). Тому ми розробили унікальну технологію, що дозволяє забезпечити надійний та ефективний захист авто від корозії. Особливість нашої технології полягає в тому, що речовина просочує матеріал, а не покриває його. Після нагріву воно наноситься на поверхню під великим тиском, що дає можливість проникнути в кожну важкодоступну щілину.

Крім обробки кузова, вашому автомобілю буде потрібно:

• антикорозійна обробка порогів всередині;

• антикорозійна обробка прихованих порожнин;

• антикорозійний захист днища автомобіля.

Все це ми може провести в нашій автомайстерні. Для кожної зони ми підбираємо речовина, найбільш підходяще за властивостями, так як вплив на капот істотно відрізняється від впливу на колісні арки і т.п. Наш антикор для авто має також шумопоглинаючі, водовідштовхувальні властивості.

Ми забезпечимо повний захист автомобіля. На свою роботу ми даємо гарантію 3 роки і проводимо післягарантійне обслуговування.

www.avtoantikor.com.ua/