Те, що монтаж системи опалення необхідно доручити кваліфікованому фахівцю, знає майже кожен - принаймні, в теорії. Але не кожен інвестор усвідомлює, що можливі помилки в мистецтві встановлення опалення львів можуть призвести, зокрема, до більш високих  рахунків за опалення.

Однією з частих помилок, є неправильний монтаж котла і його окремих елементів. Думаєте, однак, що вина лежить тільки на стороні "спеціаліста"? Виявляється, що не завжди. Трапляється, що причиною помилок, є питання природи зв'язку, або інакше – помиляються в описанні специфіки інвестицій. По прибутті на місце запланованої інвестиції, такої як монтаж твердопаливних котлів львів, установник може зіткнутися з проблемою занадто маленькій поверхні установки, або незручностями, пов'язаними з транспортом пристроїв та обладнання, навіть на невеликій ділянці – від легких комерційних автомобілів до приміщення призначення. Найбільш поширеною перешкодою, є сходи, коридор або двері занадто вузької колії, менше діаметра котла. На жаль, такі випадки  можуть призвести навіть до пошкодження пристрою.

Підступні відстані

Приклади неправильного монтажу котла або елементів установки на тепловий насос встановлення львів, можна множити без кінця. Основною помилкою є недотримання мінімальної  відстані, щодо горючих матеріалів (зазвичай це 400 мм від легкозаймистих матеріалів  та 200 мм від інших). Також це установка занадто високого котла у низькому приміщенні. Чистка та технічне обслуговування деяких моделей котлів (здійснюється зверху вниз) неможлива, якщо відстань від верхньої частини апарату до стелі складає всього кілька сантиметрів. Небезпечна також буде непрохідність припливної вентиляції або її відсутність (для традиційних котлів) і непрохідність трубопроводів подачі повітря в камеру згорання (в автоматичних пристроях), може статися порушення процесу згоряння.