У 2009 році Верховною Радою нашої країни був змінений закон про порядок поділу та об'єднання земельних ділянок. Даний закон передбачає присвоєння кадастрових номерів всім наділів землі, які перебувають у приватній власності. Він являє собою певну комбінацію символів. Ця комбінація унікальна. Без неї будь-який власник ділянки не може продати або змінити призначення земельної власності. Для отримання кадастрового номера https://lexstatus.com.ua/otrumannja-kadastrovogo-nomera/ жителям нашої країни слід самостійно звернутися в Центр земельного кадастру або скористатися послугами компанії LexStatus. Компетентні фахівці цієї компанії можуть у найкоротші терміни вирішити будь-які проблеми з приватизацією земельних ділянок. Ціна на їхні послуги обов'язково порадує своєю адекватністю.

Кадастровий номер – це унікальний код, який все життя належить певній ділянці землі. Відсутність такого номера повністю виключає можливість продажу, заповіту земельних ресурсів або споруд розташованих на даній території. Жоден нотаріус не оформить відповідні документи на землю, не внесену в кадастр. Тому кожному громадянину нашої країни, який бажає провести будь-яку процедуру із земельною ділянкою, слід попередньо провести приватизацію. Для цих цілей йому потрібно зібрати цілий пакет обов'язкової документації, а також оформити держакт. Після всіх перерахованих дій власника земельної ділянки може зареєструвати свою власність в Центрі земельного кадастру. Всі перераховані дії займуть у будь-якого громадянина чимало вільного часу та коштів.

Зовсім нерідко процедура отримання кадастрового номера затягується на кілька місяців. Вирішити цю проблему з мінімальними втратами може компанія LexStatus. Фахівці цієї установи можуть скоротити терміни отримання номера до 20 днів. Вони надають своїм клієнтам цілий перелік корисних послуг. В їх компетенцію входить повний супровід процедури, а також звичайне оформлення кадастрового номера. Скористатися цими можливостями може будь-який житель нашої країни. Згадана компанія співпрацює зі своїми клієнтами в режимі онлайн. Дізнатися більш детальну інформацію про можливості даного закладу можна на сторінках офіційного сайту. Тут же нескладно замовити будь-яку послугу не виходячи з дому. Потенційних клієнтів обов'язково порадує високоякісний сервіс компанії та доступна цінова політика.