Мрієте про власний будинок? Відмовтеся від пошуків варіантів на ринку нерухомості – доволі мало шансів, що у продажу з'явиться споруда з відповідною архітектурою і потрібними технічними параметрами. Набагато простіше самостійно створити розкішний особняк. Головне, найняти досвідченого підрядника, який зможе реалізувати проект.

Резюме у будівельних компаній завжди ідеальні. Прочитавши їх та ознайомившись з фотозвітами, замовники переймаються довірою до виконавця. Однак часто підрядник підводить свого клієнта – затягує терміни, використовує неякісні матеріали, вносить корективи в проект і т.д. Як уникнути подібних проблем? Замовте технічний нагляд від Profiteh – фахівці проконтролюють роботу бригади і переконаються, що все виконано згідно з технічним завданням.

Profiteh діє не тільки у столиці. У компанії є свої представництва в інших великих містах України - Харкові та у Львові. Переходьте на портал, щоб уточнити контактні дані та з'ясувати більше інформації про пропозиції організації.

Переваги рішення

У замовників не завжди є час на те, щоб приїхати до об'єкту, як слід оглянути його, перевірити на відповідність плану і т.д. До того ж, людина, непов'язана з будівництвом, може просто не помітити вчасно серйозні недоробки. Все це обернеться великими проблемами в майбутньому. Ось чому курирування слід доручити компетентним людям, які зможуть проконтролювати хід робіт на будь-якому етапі.

Що саме пропонує в рамках технагляду компанія Профітех? Спектр її послуг досить широкий. Фахівцями контролюються:

  • загальнобудівельні роботи;
  • монтаж інженерних комунікацій – сантехнічних, вентиляційних;
  • прокладка електричних мереж.

Також співробітниками компанії перевіряється кошторис і вся технічна документація. Це не дозволяє виконавцю допускати порушення, шахраювати з будівельними матеріалами, коригувати на свій розсуд планування або площу.

Перевірка ведеться різними фахівцями. Для кожного завдання Профітех надає замовнику співробітника відповідного профілю і кваліфікації.

Компанія готова контролювати роботу на об'єкті будь-якої площі. Тип споруди значення не має. Це може бути багатоповерховий житловий комплекс, будівля для державних структур, підприємство, соціальні установи і т.д.

Завдяки втручанню у справу фахівців, підрядник не зможе порушити терміни і навмисно затягнути будівельні роботи. Це заощадить клієнту не тільки час, але й гроші. Як бачите, співпрацювати з фірмами, що надають технагляд не тільки зручно, але й вигідно.