Весільна флористика студії квіткового дизайну «Вальс квітів» це завжди вишукано та урочисто, адже оригінальні та новаторські ідей, реалізовані у композиціях, створять неабияку цікавість у гостей весілля та доповнять позитивом урочисте свято. Працюючи на ринку більше тридцяти років, флористи студії квіткового дизайну «Вальс квітів» створять оригінальну та вишукану композицію, яка приємно вразить гостей весілля. І

Оздоблення залів, окраса автомобілів, вишуканий весільний букет для нареченої та дружок, окраса столу молодят та зони церемоній, оригінальна та вишукана прикраса для столів гостей наповнять свіжістю свято доповнюючи приємним враженням від побаченого. Варто звернутись до професіоналів своєї справи та повністю довіритись смаку та флористів студії квіткового дизайну «Вальс квітів», які гарантовано виконають чимало оригінальних декорів.

Кульмінацією весільної флористики залишаються весільні букети, які повинні виглядати неперевершено, адже перебуватимуть у центрі уваги чи не усе весілля, аж до моменту кидання букету дружкам та не заміжнім дівчатам. Кольори та стилі виконання весільного букету можуть бути різними, в залежності від вподобань молодят. Символічно весільні букети виконують у світлих білих тонах, але межі фантазії немає, тому все частіше Ви знайдете цікаві пропозиції весільних букетів у червоних, рожевих, синіх та навіть жовтих кольорах, останній з яких креслить стереотипи та демонструє палке кохання молодят.

Весільний букет в фіолетовому кольорі

Оригінальності ради варто обрати фіолетовий колір в якості кульмінаційного для весільного букету. Саме тому просто необхідно звернути увагу на цей колір, який демонструє стильне поєднання із білим кольором.

Фіолетовий колір символізує відданість, глибину почуттів та безмежну довіру, це колір надії.Весільні букетиу фіолетових тонах додають особливу ноту романтики та вирізняється на фоні білого плаття нареченої. Для гармонії фіолетового кольору весільного букету варто використовувати його у бутоньєрці нареченого, а також додати прикраси у зачіску нареченої.Весільна флористикау фіолетових тонах вражає оригінальністю, якщо виконана у поєднанні із білим кольором, дарує особливе сприйняття. Акцентований фіолетовий колів на фоні білого створить оригінальний стиль декорації та не залишитьсянепомітним.

Рожевий колір для весільного букету

Рожевий колір це колір романтики та кохання, обираючивесільні букетиу рожевих тонах, можна з легкістю по експериментувати над тонами блідо-рожевого та насичено-рожевого кольорів, які влучно та гармонійно доповнять стильний букету у поєднанні із білими трояндами. Дотримуючись загальної стилістики, весільна флористика повинна визначати домінуючий колір, який спостерігатиметься у реалізації усіх декорів: зали, зони церемонії, фото-зони, окраси автомобілів. Студія квітного дизайну «Вальс квітів» створить справжню казку, яка додасть святкового настрою.

Радо відповімо на усі запитання та запропонуємо чимало цікавих та оригінальних ідей для оздоблення весільної флористики, том рекомендуємо звертатись до професіоналів своєї справи, студії квіткового дизайну «Вальс квітів».