Цінуєте екологічність – обирайте натуральне разом з компанією «Сервус Черкаси».  Ми виготовляємо дерев`яні будинки під ключ. Черкаси обирають якісне, а тому наша компанія робить все можливе для того, щоб втілити мрії та очікування клієнтів в життя.

З того виготовляють дерев’яні будинки?

З чого складатиметься Ваш еко-будинок? Для побудови двоповерхового будинку ми використовуємо подвійний брус, який попередньо обробляємо спеціальним антисептиком, а також бітумною мастикою. Якщо Ви вважаєте, що дерев’яний будинок не може бути практичним та надійним, ми розвіємо ці міфи. Для того, щоб стіни всередині Вашої оселі завжди залишались сухими ми проводимо роботи гідроізоляційні роботи. 

Дерев’яні будинки відмінно зберігають тепло в оселі, а для того, щоб примхи природи не повипливали на Ваш комфорт, ми проводимо теплоізоляцію будівлі. Окрім цього наша компанія здійснює роботи з шумоізоляції в міжповерховому перекритті.

Ціни на дерев’яні будинки?

Дерев`яні будинки під ключ Черкаси приємно здивують, оскільки окрім екологічності, практичності на унікального комфорту, вартість цих будинків досить приємна. Ми не будемо Вас вводити в оману і стверджувати, що вони коштують копійки. Ні. Ви повинні розуміти, що будь-яке будівництво вимагає витрат, і не малих. Але ми з впевненістю  обіцяємо, що наші дерев’яні будинки дешевші за цегляні.  І це факт.

Типи дерев’яних будинків:

Ми розвіюємо міфи про те, що дерев’яні будинки зводять лише на дачах. Ні. Дерев’яні будинки нового покоління – це надійні будівлі для щоденного перебування в них. Це житлові будинки, де Ви будете відчувати себе впевнено, оскільки природні матеріали набагато краще впливають на якість життя тих, хто обирає саме такий варіант. Але не лише житловими спорудами можуть бути дерев`яні будинки під ключ. Черкаси вже знають, що такі будівлі цілковито можуть використовувати під офісні центри.

Переваги дерев’яних будинків:

Будинки з СІП-панелей, які ми пропонуємо своїм клієнтам, набагато швидше будуються, оскільки не потребують вироблення котлованів. До того ж, у зв’язку із тим, що дерев’яні панелі мають правильні форми, Ви, обираючи таке жило, значно заощаджуєте на будівельні матеріали. Вам не потрібно буде вирівнювати стіни, оскільки вони і без того, першочергово, рівні.

Ми гарантуємо якість, коли Ви обираєте нас. Ми завжди намагаємось самовдосконалюватись, а тому і якість робіт, які ми пропонуємо з кожним роком стає все кращою. Ми робимо все можливе, щоби клієнт, який прийшов до нас залишився задоволеним.