Ремонт магазину істотно відрізняється від проведення ремонтних робіт в житловому приміщенні. Адже потрібно не просто привести приміщення в нормально стан, а й сформувати імідж підприємств.

Ви повинні створити свого роду продавця, який буде стимулювати зростання продажів. Іноді виходить, що ремонт просто відлякує клієнтів. Щоб цього не сталося, необхідно звернутися до професіоналів компанії «Альфа-проект», просто перейшовши за посиланням: http://pmg.kiev.ua/. Саме наші фахівці готові провести виключно якісні ремонтні роботи, використовуючи виключно сучасні матеріали і технології. Накопичений досвід дозволяє створити дійсно ефективного продавця.


Різновиди ремонтних робіт


Залежно від того, який профіль у торгової точки, проведення робіт можна розділити на дві основні категорії: косметичний і капітальний. Перший випадок має на увазі мінімальні фінансові витрати, які включають часткову або тотальну обробку приміщень. Найчастіше це відноситься до монтажу підвісної стелі, підлогового покриття та облицювання стін. Всі роботи здійснюються з високою швидкістю і без порушення роботи самого магазину.


А от у другому випадку справи йдуть трохи інакше. Капітальний ремонт включає великий список робіт, включаючи досить складні специфічні заходи. Це може бути часткова або повна перепланування приміщення - зведення конструкцій з гіпсокартону, поділ території по зонах, створення додатковий приміщень для штату працівників, знесення деяких стін і розширення простору. В ході цих робіт проводиться заміна дверей і вікон, прокладаються електричні, водопровідні, опалювальні та інші комунікаційні системи, в т.ч. відеоспостереження та сигналізація. На завершальній стадії такого ремонту буде фінішна обробка приміщень. Обидва варіант відрізняються матеріалу і термінами виконання. Ми готові провести роботи на вищому рівні.


Косметичний ремонт замовляється в тому випадку, коли в приміщенні вже якийсь час функціонує магазин замовників і глобальні зміни стають неактуальними. Бізнес вже налагоджений до найдрібніших деталей, магазин має яскраво вираженим корпоративним стилем, тільки в цей час фарба початку лущиться або інші естетичні зміни. Це особливо актуально у великих торгових центрах, де магазин відвідує сотні людей, і матеріали просто не витримують. Основна мета - просто освіжити атмосферу, щоб клієнтам було приємніше там перебувати. Капітельного же ремонт актуальний при повній заміні всіх матеріалів, якщо відкривається новий магазин на зміну іншому.


У будь-якому випадку ви можете розраховувати на підтримку наших фахівців, просто зателефонуйте або напишіть до нас, перейшовши за посиланням: http://pmg.kiev.ua/.