Безкаркасні мебліЗмінюється час, змінюються і пріоритети. Ось і в індустрії сучасного меблевого виробництва завойовують собі місце під сонцем нові матерії і форми. Поговоримо сьогодні про безкаркасні меблі, які стали привабливою альтернативою стандартним виробам. Дивани, пуфи, матраци, м'які лежанки – різноманіття цих меблів задовольнить смаки навіть найвибагливіших клієнтів. Хочете додати місць для сидіння, не перевантажуючи інтер'єр? Можете купити комфортне крісло мішок від tm promopuff.

Тенденції в сучасному меблевому виробництві – це, перш за все, упор на зручність, здатність змінювати свої форми і повторювати анатомічні контури. За кордоном безкаркасні меблі стали популярні вже в кінці минулого століття. Для нас це нововведення, яке легко і просто завоювало визнання дизайнерів і любителів комфорту.

Так чому ж так полюбилися безкаркасні меблі? Відповідь очевидна – своїми численними перевагами перед стандартними каркасними виробами. Наведемо деякі з них:

  • Легкість. Маючи вагу максимум 10 кілограмів, ці меблі дуже зручні при пересуванні, що важливо для створення нової обстановки інтер'єру.
  • Безпека. Такі меблі будуть доречними, якщо в будинку діти. Травмуватися через них неможливо. Ну, а дітей меблі точно не залишить байдужими. Вони будуть в захваті стрибати і лазити по пуфикам і кріслам-мішкам.
  • Практичність. Безкаркасні меблі мають подвійний чохол. Другий легко зняти і випрати в міру необхідності. При наявності тварин ці меблі – рятувальний круг. Також можна з легкістю відновити інтер'єр, просто помінявши колір чохла.
  • Довговічність. Ці меблі зазвичай наповнюються кульками з пінополістиролу. Пінополістирол не боїться ні вологи, ні пилу. Навіть якщо вивести меблі на вулицю під дощ, вони швидко просохнуть й залишаться чистими і свіжими.
  • Екологічність. У наш час високих технологій це ідеальний варіант. Меблі виготовляються тільки з екологічно чистих матеріалів і не викликають алергії.
  • Економічність. Ці новинки в рази поступаються за ціною своїм старим товаришам. Їх доступність і естетичність також не остання перевага цих меблів.
  • Зручність. Повторюючи форму людського тіла, ці меблі забезпечують оптимальне його положення і повноцінний відпочинок. Ортопедичні властивості не залишать байдужим нікого в наш бурхливий час активного розвитку.

Час не стоїть на місці. На зміну всьому старому приходить нове, пристосоване до нових потреб суспільства. Комфорт і зручність – головні пріоритети життя. І дуже до речі прийшли до нас на виручку ці диво-мішки. Безсумнівно, вони незамінні як в елітних квартирах, дитячих, молодіжних кімнатах, так і на дачах, для відпочинку під відкритим небом.