Кожен з нас намагається зробити свою квартиру або будинок тим острівцем затишку і тепла, в який день у день хочеться повертатися після складного і насиченого робочого дня. Цей острівець нам хочеться бачити не тільки затишним, а й практичним і несхожим ні на які інші будинки і квартири.

Особливою з усіх кімнат завжди і у всіх є спальня - це те місце, де ми відпочиваємо, спимо і прокидаємося, це те місце, де повинні зберігатися гармонія і спокій, де повинна панувати особлива атмосфера усамітнення і умиротворення. І, звичайно ж, центральне і саме важливо місце в спальні займає ліжко. Уявити будинок без спальної зони неможливо. Головує в ній ліжко. Кожен вибирає ліжко з урахуванням квартирної планування, бюджету і власних уподобань.

Далі, не вдаючись у особливу лірику, ми спробуємо розібратися, як правильно і вдало купити ліжка двоспальні чи односпальні.

На сьогоднішній день меблеве виробництво, благо, широко й різноманітно. І проблема з вибором для покупця особливо не варто. Купити ліжко ми можемо в незліченних меблевих магазинах, виставках і салонах, або замовити через інтернет-магазини. Покупець може вибрати найрізноманітніші варіанти ліжка:

від класики до ліжок в стилі лофт, зрізних матеріалів виготовлення: недорогі ліжка з ДСП і ДВП, ліжка з дерева і екокожі, залізні ліжка і ковані ліжка, а також самих різних цінових категорій.

Як покупцям поєднати всі ці 3 показника? Тобто, щоб ліжко вашої мрії відповідало смаковим уподобанням, матеріал виготовлення був якісним, і при цьому воно не сильно било по гаманцю.

У наш час, на щастя, купити ліжко можливо практично будь-яких стилів.

Ліжка в класичному стилі (ампір, рококо, бароко і т.п.) зазвичай не самі економічні ліжка. Такий стиль зазвичай вважають за краще люди з достатком, охочі не тільки меблів в їх смакові переваги, але і якості. Правда, останнім часом на ринку з'явилися виробники, які пропонують купити класичні ліжка за дуже демократичними цінами. Але тут треба розуміти, що якість таких ліжок дуже поступається їх більш недорогим аналогам.

Основний сегмент виробництва і продажу ліжок - це недорогі ліжка в сучасному стилі (мінімалізм). Покупці таких ліжок - це люди або середнього достатку або ті, кому потрібна ліжко на час (на рік-два). Ліжка вартість 150-200 у.о., ясна річ, виконані з недорогих нетривких матеріалів (ДСП, ДВП), вони досить гарні і стильно, але, повторимося, не надто довговічні.