Досить часто люди потребують послуг спеціальної техніки. До прикладу, кран-маніпулятор в Києві – досить популярна послуга, яку потребують люди та організації, яким необхідне переміщення негабаритних вантажів. Оренда маніпулятора буде залежати від потреб замовника та розцінок надавача таких послуг.

Який же вантаж здатна перемістити така техніка? Кран даного типу може підняти і перевезти об’єкт вагою не більше 38 тонн, а от довжина вантажу не має перевищувати 22 метрів. Варто зазначити, що висота того, що перевозить така спеціальна техніка, має бути не вищою за 4 метри над поверхнею дороги. Є ще й інші додаткові обмеження, з якими варто ознайомитись, якщо Ви плануєте перевозити товар чи інший вантаж таким шляхом.

Користується ця техніка значним попитом, адже має ряд переваг, які й є визначальним моментом в обранні саме цієї категорії спеціальних засобів. Отже, даний кран сприяє якісному скороченню залучення додаткових одиниць спецтехніки, а також людської фізичної сили. Варто зазначити, що саме такий автомобіль може замінити одразу кілька різних транспортних засобів спеціального напрямку роботи. Якщо Ви вирішили обрати саме такий кран, тоді Ви зможете якісно заощадити, адже за його кермом працюватиме лише одна людина на одному транспортному засобі. Ще однією перевагою цієї техніки є й те, що вона має значну мобільність, а також ще й неабияку універсальність.

Продовжуючи тему практичності, варто зазначити, що така техніка має запчастини для заміни, а отже, якщо під час роботи трапиться халепа, завжди її можна виправити на місці. Окрім того, цей транспортний засіб може виконувати одразу кілька різних функцій. Це й збір металу, а також ще й сипучих матеріалів різного типу. За допомогою цієї машини, її орендар зможе навіть перевозити ліс, адже має спеціальні захвати. Цей же механізм буде актуальним і для завантаження труб.

Цю техніку Ви зможете обладнати ще й додатковими механізмами, які покращать роботу транспортного засобу і зможуть переміщувати більш габаритні вантажі. Це досить зручно, адже лише за допомогою одного автомобіля у Вас з’являється змога виконувати одразу кілька функцій одночасно.

Якщо Вам необхідна така техніка на постійній основі, прорахуйте всі варіанти, адже, можливо, Вам буде вигідніше її придбати, аніж орендувати. Але це за умови, якщо Вам цей кран необхідний майже для щоденної роботи на об’єктах.