Кожна сучасна людина намагається за допомогою різних способів виділитися з натовпу. Тому багато хто став прикрашати свої зуби блискучими камінцями. Мініатюрні прикраси для зубів (скайси) мають діаметр 3 мм та можуть бути будь-якої форми. Вони користуються великою популярністю серед молоді. Окрім скайсів, є ще їх різновид, твінклси, які також встановлюються на поверхню зуба.

Як встановлюються прикраси для зубів

Хочете, щоб у вас була зіркова посмішка? Тоді обирайте стрази на свій смак. Ця стоматологічна естетична процедура ще не так сильно поширена, як тату або пірсинг, тому люди з камінчиками в ротовій порожнині привертають до себе увагу оточуючих. За допомогою скайсів можна надати оригінальний вигляд зубному ряду. Кріпляться вони за допомогою спеціального клею. Технологія приклеювання стразів порівнюється із установкою брекетів. Дії ортодонта полягають в наступному:

  1. Огляд ротової порожнини пацієнта.
  2. Гігієнічна чистка та відбілювання зубів.
  3. Видалення нальоту з емалі, знежирення її.
  4. Приклеювання камінців.
  5. Закріплення стразів.

Кріплення виходить безболісним та міцним. Цінують такий вид прикраси за те, що скайси не здатні травмувати губи. Людина не відчуває ніякого дискомфорту під час гігієни ротової порожнини. При бажанні камінець можна в будь-який момент видалити. Зубні прикраси мають мінімальну товщину. При потраплянні світла скайси починають гарно виблискувати.

Ювелірні прикраси для зубів можуть бути виготовлені із будь-якого дорогоцінного металу. Більшість клінік пропонують кристали Сваровскі, діаманти, вироби із білого або жовтого золота із камінням або без них. Прикраси абсолютно безпечні, оскільки перевіряються на токсичність. Пацієнт самостійно обирає форму скайсів, яка йому сподобається. Це можуть бути сердечка, крапельки, зірочки чи строгі геометричні форми.

Протипоказання до процедури

Зверніть увагу на те, що скайси й твінклси можна кріпити тільки на здоровий зубний ряд. До протипоказань відноситься карієс та витончення емалі. На коронки і штучні зуби також не можна приклеювати ювелірну прикрасу. Звикання до каменів відбувається протягом трьох днів. Фахівці рекомендують чистити скайси разом із зубами. Не можна використовувати електричну щітку, якщо прикраса оздоблена камінцем. Існує ризик того, що людина може втратити стрази чи навіть проковтнути їх. Щоб камінчик не відклеївся, не рекомендовано вживати тверду їжу та відмовитися від ірисок та жувальних цукерок. Для отримання більш детальної інформації пропнуємо замовити консультацію

Дізнатися більше про зубні прикраси Ви можете на сайті нашої клініки http://elvirabezvushko.com.ua