Сумка для чоловіка – не лише стильний акцентний аксесуар, а й невід’ємний помічник у повсякденних справах. У цій статті ми розглянемо, як правильно дібрати чоловічу шкіряну сумку із погляду якості та зручності.

На що звернути увагу, обираючи чоловічу сумку?

Чому саме шкіра?

Чоловіча шкіряна сумка – саме та річ, що додає чоловікові солідності й увиразнює його образ. Текстильні аксесуари підійдуть для молодих хлопців, школярів або студентів, а також як компонент спортивного стилю. Але хоча б одна шкіряна сумка має бути у дорослого чоловіка, який хоче досягати успіху. Від охайного і солідного вигляду може залежати результат важливої зустрічі, співбесіди, спілкування.

Не здумайте брати сумку зі шкірзаму! Він, усе одно, не матиме такого вигляду, як справжня шкіра, а коли він почне облущуватися, ваш образ буде дивитися вкрай неохайно, навіть якщо всі інші його деталі будуть бездоганними.

Справжня шкіра прослужить вам довгі роки, навіть якщо у вас одна сумка на всі випадки, і зношуватися вона буде дуже повільно, красиво і благородно.

Фурнітура

Саме якість фурнітури найбільшою мірою визначає довговічність виробу. Тому під час покупки звертайте на неї особливу увагу. Чудово, якщо вона металева, але при цьому вона повинна без проблем відкриватися і закриватися. Блискавки мусять бути досить міцними і не тоненькими, вони мають бути вшиті так, аби не зачіпляти тканину підкладки.

Ручки

Комфорт під час носки – один із найважливіших моментів. Переконайтеся, що ручки сумки м’які, що їх зручно й приємно тримати в руках. Те ж стосується й довгих ремінців: на сумках через плече, а також рюкзаках, у місці, де шлейка лежить на плечі, має бути м’яко. Адже якщо ви покладете в сумку щось важке, ваші руки не відчують великого навантаження, вам нічого не врізатиметься в шкіру, і ви практично не втомлюватиметесь.

Габарити

Аби правильно розрахувати потрібні розміри сумки, слід визначитися із речами, які ви носите з собою найчастіше. Якщо ви звикли брати мінімум – ключі, гаманець, телефон, може, іще кілька невеликих предметів,– вам навряд знадобиться місткий портфель або шкіряний рюкзак. Вам доцільніше обрати елегантний діловий клатч або невелику сумку через плече.

Ергономічність

Аби ви могли легко та швидко знайти будь-яку потрібну річ, у вашій сумці мусить бути порядок. Коли усе розкладено по відділеннях, вам буде дуже зручно.

Яку сумку ви б не брали, зверніть увагу на важливі та функціональні відділення для невеликих предметів (мобільний, ключі, ручка, флешка, зарядний пристрій тощо). Якщо часто берете з собою ноутбук або планшет, обирайте сумки зі спеціальним відділенням для такої техніки.