Безкоштовна юридична допомога надається населенню у вигляді усної або письмової консультації юриста. Це означає, що юрист може допомогти в складанні позовної заяви, касаційної жалоби, апеляції, хотадайств, складанні претензії до торговельної організації та інших документів, що вимагають юридичного супроводу. Також юрист може супроводжувати громадянина або представляти його в суді, державних органах та інших організаціях. Адвокати Львів ціни пропонують досить лояльні і доступні для громадян з будь-яким достатком. Натомість, клієнти отримують якісні послуги з надання юридичної допомоги. Надання юридичної допомоги населенню в даний час актуально як ніколи. В умовах економічної кризи громадяни особливо потребують надання їм якісної правової допомоги.

Які види допомоги надають адвокати

Правова допомога у цивільних справах є на сайті https://uv-garant.com.ua/. Представники «ЮВ-Гарант» реалізують представництво в судах, державних і місцевих органах, і інших організаціях, якщо громадяни, які звернулись по допомогу до юридичної компанії є позивачами або відповідачами при розгляді різних справ. Ці справи стосуються розірвання або визнання недійсною угоди з нерухомістю, діяльністю та роботи з документами, які стосуються житлового майна або земельних ділянок. Справи можуть стосуватися права власності на майно (земельні ділянки у тому числі) яке передається у спадок від родичів або іншої особи, що підтверджено відповідними документами.

Адвокати вирішуються різні питання, які стосуються встановлення батьківства, або регулюють відносини між батьками та такий аспект як стягнення аліментів. Вирішуються питання про примусову госпіталізацію в психіатричний стаціонар або продовження терміну примусової госпіталізації . Найчастіше городяни звертаються до юристів та адвокатів, якщо справа стосується перерахунку пенсії, фінансових справ, відшкодування шкоди. Не менш частими та доречними є справи, які стосуються прав споживачів у контексті надання або ненадання комунальних послуг. Незалежно від складності роботи та питання, висококваліфіковані спеціалісти вирішать його. Надається допомога і громадянам, які постраждали від політичних репресій, або щодо яких в судовому порядку розглядається заява про визнання їх недієздатними.