Для жителів і гостей міста Львів завжди доступні десятки цікавих і дивовижних екскурсій, як по самому місту, так і за його межами. Ви можете вибирати поїздки по різним автобусним маршрутам, відвідати дивовижні куточки області, але також завжди можете створити неповторне катання на повітряній кулі Львів http://leofly.com.ua/. У цьому допоможуть досвідчені пілоти повітряних куль з компанії "Леофлай".

Вони займаються цією справою вже багато років і виконують свою роботу максимально професійно і безпечно. При бажанні Ви можете взяти участь в підготовці до польоту або просто поспостерігати, як вона здійснюється. Як правило, старт заходу відбувається за містом. Там же прогулянка і завершується. У вартість входить доставка клієнта до місця старту і повернення в місто.

Ви завжди можете придбати подарунковий сертифікат і подарувати його своїм близьким людям. Це прекрасна ідея для подарунка на весілля. Або ж, наприклад, на День Народження коханої людини. Прогулянка на повітряній кулі http://leofly.com.ua/price/present - прекрасний варіант святкування Дня всіх закоханих. Подаруйте казку на висоті пташиного польоту своїй другій половинці.

Пам'ятайте, що з квітня по листопад час для польотів обмежен невеликим "вікном" після світанку і безпосередньо перед заходом сонця. У той же час, в зимовий час з листопада по квітень літати можна в будь-який світлий час.

Обов'язково візьміть з собою зручний спортивний одяг та взуття. Категорично забороняються високі підбори для жінок. Крім цього, важливо взяти з собою гарний настрій і відеокамеру. Ви зможете зафіксувати дивовижну подорож над містом або областю.

Замовляйте прогулянку на повітряній кулі. Вражень вистачить на дуже довгий час. Цей день запам'ятається на все життя. Переглядаючи відео з прогулянки Ви завжди зможете освіжити ці неповторні емоції, які захоплюють дух і змушують серце битися сильніше.