Найбільш поширеним рішенням в кімнатах з невеликою площею, є двері складні, ламані або "гармошка". Складаються вони, як гармоніка, завдяки чому займають мало місця. В розкладеному вигляді вони виглядають, як балкон під ключ. Не обмежують простору, не вимагають залишити їх відкриття вільної поверхні стіни, завдяки чому ви можете вільно обставити кімнату. Двері гармошка, на відміну від ламаних,  складаються з більшої кількості вузьких елементів. При установці складних дверей, ви повинні пам'ятати про те, що при відкритті вони займають частину дверного отвору, зменшують його ширину. У великих приміщеннях відмінно виглядатимуть двостулкові двері, які можна вибрати незалежно від типу. Встановлюються найчастіше в номерах, виконують функцію презентабельну,  де ви приймаєте гостей. Встановлені між їдальнею і вітальнею двері,  дозволять відокремити зону відпочинку від вітальні, а розташовані між їдальнею і кухнею закривають  вид кухні з раковиною, повної брудного посуду, перед очима гостей. Після відкриття,  приміщення з'єднуються, утворюючи простору зону вітальні.

Внутрішні двері повні застосовуватися особливо в тих кімнатах, які вимагають поділу, забезпечуючи близькість жителям. Ви можете купити двері у м.Львів, які особливо підходять в приміщеннях, в яких не повинні доходити звуки з інших частин будинку. Закриті двері створюють бар'єр, захищаючи від небажаних поглядів домочадців або гостей, що проживають в будинку. Двері  засклених поверхонь освітлюють інтер'єр. В залежності від товщини використовуваного скла і його фактури, змінюється інтенсивність світла в приміщенні, а також його якість, завдяки чому можливе створення індивідуального характеру інтер'єру. Скління дає ефект об'єднання приміщень, забезпечуючи інтимність при застосуванні відповідного скла. Хорошим варіантом, є дахові вікна у м.Львів та використання  у ванних кімнатах  дверей  із засклених поверхонь у верхній їх частині, завдяки чому світло буде врізатися  в приміщення, проте інтер'єр буде прикрито.

Двері ламіновані завдяки широкому вибору шпону, виглядають природно і елегантно, як ті, що зроблені з дерева. Їх перевагою є те, що вони легкі і міцні, і при цьому добре захищають від шуму. Зупинившись на дверях, оздоблювальних плівкою, варто звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений ламінат. Краще вибрати шпон  підвищеної  стійкості  до подряпин і механічних пошкоджень.

В залежності від того, для якого приміщення ви шукаєте двері, ви можете вибрати двері засклені, або повні. Двері скляні дозволяють грати світлом в салоні, а двері повні  забезпечують мешканцям повну конфіденційність.