Залежність — це захворювання, не розбещеність, не розхлябаність, не властивість характеру — це захворювання. Захворювання важке, що зачіпає всі сторони людського існування. Впоратися із залежністю можна тільки за допомогою фахівців: лікарів, наркологів, психіатрів, психологів. Дізнатися більше про лікування від алкоголізму можна на http://narko-centr.com.ua/uk/likuvannya-alkogolizmu/

По-перше, це — хвороба тіла

На тілесному рівні у людини залежного відбуваються різні зміни. Все залежить від того, що людина вживає, як довго і в яких кількостях. Наприклад алкоголік проходить три стадії. На першій організм починає адаптуватись до спиртного, на другий — включає алкоголь у власний метаболізм, а на третій організм руйнується під багаторічному гнітом величезної кількості випитого. У наркомана відбуваються інші зміни. Але завжди — організм спочатку чинить опір (і цей період може бути дуже коротким і пройти непомітно), потім адаптується, як би змиритись з неминучим надходженням речовини ззовні. А потім організм ламається, оскільки практично всі речовини, що викликають залежність, дуже шкідливі, і особливо в тих дозах, в яких беруть їх наші пацієнти.

Записатися на консультацію в клінику Кадирова можна на http://narko-centr.com.ua/uk/

По-друге, це — хвороба психіки

Здорова людина гармонійна в думках, емоціях. Вона здатна живо розмірковувати, у неї хороша чіпка пам'ять, вона урівноважена і здатна ладити з іншими людьми. Вживання психоактивних речовин порушує всі ці психічні функції. Знову ж таки, все залежить від того, що конкретно, як довго і в яких кількостях вживає людина. Алкоголь руйнує пам'ять, увагу, призводить до затяжних депресій після скасування, може робити людину неврівноваженою як у стані сп'яніння, так і після нього. Наркотики діють кожен по-своєму, але завжди ми бачимо порушення психічних функцій, при якій про гармонію в психіці говорити не доводиться.