Кожен автовласник знає - автомобіль слід залишати в теплі, під дахом, куди не проникає волога та зберігається оптимальна температура. Йдеться мова про гаражі - найефективніше місце з точки зору простою автомобіля. Питання в пошуку гаража завжди актуальне. Орендувати гараж в кооперативі - дорого та ненадійно, завжди є ймовірність того, що приміщення буде розкрите шахраями. Вихід один - будувати самостійно. І якщо ви плануєте побудувати гараж, то найкращим варіантом для вас стане гараж із сендвіч-панелей.

При запиті будівництва теплого та недорогого гаража, кожна будівельна компанія вам порекомендує саме сендвіч-панелі в якості основного будівельного матеріалу. Сучасні, легкі та недорогі плити з прошарком з утеплювача, збережуть автомобіль, надавши транспорту оптимальні умови для його зберігання. Компанія «Здоровий клімат», як експерт в області будівництва будівель за каркасною технологією, підготувала статтю про переваги та недоліки будівництва гаражів з сендвіч-панелей, щоб кожен зацікавлений споживач зміг дізнатися чого йому слід очікувати.

Переваги гаражів з сендвіч-панелей

До основних переваг об'єктів, побудованих за каркасною технологією, відноситься:

  • Дешевізна будівництва та будівельного матеріалу. Дізнатися скільки коштує гараж з сендвіч панелей можна тільки вибравши типовий проект об'єкта або замовивши його розробку. Однак невисока ціна плит й економія на додаткових матеріалах дозволяє заощадити на 10-15% в порівнянні з традиційними технологіями будівництва;
  • Швидкість зведення споруди. Монтаж гаража можна виконати за один день за умови наявності всіх матеріалів. Невеликі будівлі не вимагають фундаменту;
  • Гаражі з сендвічів - мобільні. При бажанні, будь-який гараж може бути розібраний, перевезений та зібраний у зручному місці. Гараж з цегли розібрати та зібрати не вдасться, доведеться будувати новий;
  • У спорудженні тепло. Сендвіч-панелі енергоефективні, зберігають тепло взимку та прохолоду влітку. А, значить, критичні температури та її перепади не страшні автомобілю.

Переваг у даної технології - безліч. Сюди можна віднести і широкий вибір вже готових проектів або можливість побудувати гараж за індивідуальним архітектурним задумом, і широкий вибір кольорів панелей. Але найголовнішим залишається дуже доступна вартість будівництва. Вже зараз можете дізнатися скільки коштує гараж з сендвіч-панелей у Львові та принцип його монтажу, отримавши рекомендації від фахівців.

Недоліки гаражів з сендвіч-панелей

Каркасна технологія - сучасна та модернізована. Отже, критичних недоліків вона не містить апріорі. Єдиним мінусом, в порівнянні з традиційною методикою будівництва, є більш короткі терміни експлуатації об'єкта з сендвіч-панелей. Якщо гараж з цегли простоїть 150 і більш років, то з сендвічів - до 100. Однак даний недолік - сумнівний, погодьтеся.

В іншому каркасна технологія будівництва передбачає тільки переваги. Дешево, красиво, тепло, енергоефективно та швидко - 5 основних причин побудувати гараж з сендвіч-панелей під ключ.