У цій статті ми склали рейтинг найбільш топових зовнішніх жорстких дисків 2017 року. Основні характеристики, на які слід звернути увагу це:

  • об'єм

  • продуктивність

  • зручність користування

  • безпеку даних.

Додатково враховуються такі характеристики, як швидкість обертання, кількість годин напрацювання на відмову, форм-фактор, додаткові можливості і, звичайно ж, зовнішній вигляд. Саме по цих факторах ми надамо Вам кращі недорогі зовнішні накопичувачі (посилання на https://eldorado.ua/uk/1039116/c1039116/), які можна знайти в продажу в 2017 році.

 Toshiba CANVIO BASICS 500GB

Перша модель в нашому огляді Toshiba CANVIO BASICS 500GB - найтиповіший представник зовнішніх жорстких дисків. Легкий і зручний він завжди буде під рукою, і не займе багато місця у вашій сумці, вага пристрою складає всього 165 грам. Прямо з коробки він готовий до застосування, в комплектації йде фірмовий кабель з інтерфейсом USB 3.0 для швидкого підключення, а на самому диску вже присутнє все необхідне програмне забезпечення, яке дозволяє працювати з MAC OS і Windows.

ADATA HD720 1TB

ADATA HD720 1TB - це один з найбільш міцних і захищених від зовнішніх впливів жорсткий диск. HD720 пройшов строгий тест IP68, він здатний працювати під водою на глибині до 2-х метрів до 2 годин. Силіконове покриття і закруглені кути здатні захистити пристрій при різкому та раптовому ударі. Диск витримує падіння з висоти 1,8 метра. Середня швидкість передачі даних складає 109 Мб/с.

У комплекті йде USB-кабель, для його фіксації на бічних панелях диска передбачені спеціальні гумові затискачі.

 Western Digital My Passport 2 TB (WDBUAX0020B)

Western Digital My Passport 2 TB (WDBUAX0020B) - жорсткий диск з досить значним об'єм пам'яті, випускається в шести колірних варіаціях в глянсовому корпусі з рельєфною поверхнею. Швидкість передачі даних 500 Мб / с.

Конкретною перевагою цієї моделі є можливість резервного копіювання даних. Програма WD SmartWare Pro дозволяє вибирати і задавати, коли і куди потрібно зберегти скопійовану інформацію. Можна вибирати окремі файли і папки або налаштувати автоматичний графік копіювання. Також, резервні копії можна зберігати в сервісі Dropbox.

 Seagate STDR5000200

Seagate STDR5000200 - це портативний пристрій, ємкістю 5 Тб в металевому корпусі і вагою всього лише 247 грам. Доступний в 4-х кольорах: чорному, червоному, синьому і сірому. Підтримує швидкість передачі даних до 120 Мб/с, сумісний з ОС Windows і Mac OS. На диску присутнє все необхідне для роботи програмне забезпечення. А також передбачена підтримка функцій:

Protect - автоматичне резервне копіювання

Save - резервне копіювання медіаконтенту з соцмереж

Share - публікація файлів одним кліком з диска в соцмережі.

У нашому огляді самої бюджетної моделлю виявився зовнішній диск від виробника Toshiba, але за характеристиками він явно програє своїм конкурентам. Найдорожчим став диск Seagate з його численними функціями по простоті, захищеності інформації та простоті в користуванні.

Хоча, якщо не зациклюватися на «навороти» і великому обсязі, то його з легкістю може замінити представник відомого бренду Western Digital, якому також доступні функції резервного програмованого копіювання.

Якщо ж ви любите подорожувати і вам важливіше міцність зовнішнього накопичувача, сміливо вибирайте ADATA HD720.