Кожна організація, будь то велика компанія або індивідуальний підприємець, зобов'язана з чіткою періодичністю інформувати органи державної влади про хід своєї діяльності. Існують виїзні перевірки, коли уповноважений представник державної установи сам направляється за адресою організації і звіряє всі необхідні дані. Однак найчастіше інформування контролюючих органів відбувається у вигляді здачі звітності. Звіти, як правило, подаються щоквартально. Процедура має суворі часові рамки, порушення яких тягне за собою штраф.

Електронна звітність від Reportex — це передача документів не на паперових бланках, а в електронному вигляді за допомогою мережі Інтернет. Для відправки електронної звітності потрібен допоміжний програмний комплекс, який розроблений спеціалізованим оператором зв'язку. Спеціалізованим оператором зв'язку виступає організація, яка здійснює документообіг між особою, яка подає звіт і контролюючим органом. Звіти, передані таким способом, завіряються електронним підписом, що робить їх юридично значимими і повністю захищеними від витоку інформації.

Основні переваги здачі звітності в електронному вигляді

- Доступність. Отримання електронного підпису займає одну робочу добу. Протягом години встановлюється програмне забезпечення на комп'ютер. Системні вимоги ЗА мінімальні, а інтерфейс простий і зрозумілий навіть для непросунутого користувача.

- Актуальність З системою електронної звітності більше не потрібно шукати і вивчати інформацію про тих чи інших, внесених державою, зміни. Програма автоматично завантажує всі самі нові форми для заповнення документів.

- Спокій. Трапляються ситуації, коли, курсуючи від одного інспектора до іншого, поданий звіт може бути загублений. Тоді, незважаючи на те, що вина не компанії, документ доведеться подавати заново. З системою електронної звітності подібні ситуації виключені.

- Конфіденційність. Криптографічні засоби системи електронної звітності гарантують захист пересилаються документів від несанкціонованого доступу.

- Комфорт і незалежність. Для відправлення звітності тепер не доведеться особисто їхати в державну установу, довгі години чекати в черзі, підлаштовуватися під режим роботи установ. Система електронної звітності дозволяє відправляти документи з будь-якого зручного місця, де є комп'ютер з системою електронної звітності та доступ до мережі Інтернет.

Заходьте на сайт ecom.ua і знайомтеся більш докладно з можливостями електронної звітності.