Мобільні пристрої стають все більш функціональними, збільшується їх роздільна здатність і величина екрану. Великі розміри планшетів особливо уразливі. Поява ушкоджень на екрані є найбільш частою причиною звернення до сервісної служби. Застосування захисних стекол робить техніку більш стійкою до появи подряпин і тріщин, збільшується стійкість до ударів.

Переваги захисних стекол для планшетів

Купуючи захисне скло для планшета користувач забезпечує безпечну експлуатацію і збереження зовнішнього вигляду мобільного пристрою. Екран зберігає свою рівну і гладку поверхню. Використання захисних стекол має низку переваг. Скло не погіршує зображення на екрані, не знижує чутливість сенсорного екрану, завдяки спеціальному покриттю на склі не залишається жирних плям і слідів від дотику пальців. При виборі захисного скла для планшета слід звертати увагу на його товщину, яка впливає на ступінь захисту. Скло може бути глянцевими, що не спотворє зображення, і матовими. Матове скло забезпечує захист від відблисків. Чим твердіше скло, тим вище рівень захисту. Чистота скла забезпечується олеофобним покриття, що відштовхує жири.

Скло захисне для Ipad

Захисту потребує і дисплей планшетного комп'ютера Ipad. На ресурсі https://cma.ua/uk/zakhysne-sklo-dlya-ipad інтернет - магазину СМА представлені якісні моделі захисного скла для всіх моделей планшетів, що випускаються корпорацією Apple. Прозоре захисне скло забезпечує стовідсоткову передачу кольору. Завдяки тонкощі скла не знижується чутливість сенсорного екрану. Виняткова гладкість скла робить приємним користування пристроєм. Скло захисне для Ipad пропонується в глянсевому і матовому виконанні. На протиударні властивості скла впливає показник твердості. Максимальна твердість захисного скла відповідає 9Н.

Купівля захисного скла

 

Інтернет - магазин Мир Мобільних Аксесуарів на своєму сайті cmastore презентує велику різноманітність моделей захисних стекол для різних моделей планшетів. Захисні стекла забезпечують якісний захист планшетних комп'ютерів. Консультацію у виборі кращої моделі захисного скла надають досвідчені кваліфіковані менеджери компанії СМА.