Газовий балончик для самозахисту в сучасних умовах ідея досить здорова і популярна. На противагу травматичної або вогнепальної зброї, газові балончики не вимагають ніяких навичок поводження, легко доступні за ціною, можуть купуватися, зберігатися і використовуватися без будь-яких дозволів та ліцензій. Але саме, мабуть, найважливіше, при застосуванні такого балончика - у вас є шанс зупинити агресора, не ризикуючи при цьому його і своїм життям. Купить газовый баллончик можна в будь-якому інтернет магазині, який спеціалізується на продажу засобів самооборони.

Газові балончики для самозахисту відносять до цивільних видів зброї. Доступні у вільному продажу види цих пристроїв, як правило, містять один вид ирританта (дратівної речовини), але зустрічаються і багатокомпонентні, хоча і значно рідше. Наприклад, доволі популярний серед цивільного населення газовий балончик Терен 4М містить суміш з двох компонентів - МПК та CS

Якщо розглядати найпопулярніші суміші, які використовуються в газових балончиках, доступних населенню, то лідируюче місце займає суміш ОС - екстракт пекучого червоного перцю (Oleoresin Сapsicum). Його діючою речовиною виступає капсаїцин і гомологи капсаїцину. А ефективність газових балончиків з подібним наповненням залежить від концентрації активної речовини.

Слід зазначити, що принцип евакуації (викиду) вмісту в різних модифікаціях газових балончиків може помітно відрізнятися.

До основних типів евакуації відносять:

• розпорошення спрямованої струменем;

• аерозольний факел;

• розпорошення спрямованим конусом (це, свого роду гібрид двох попередніх варіантів: струменевого і аерозольного);

• гелеві і пінні модифікації (вони зустрічаються вкрай рідко).

Придбання балончиків з дратівливо-сльозогінним газом в рази простіше і легше, ніж будь-якого виду зброї. Проте, перш ніж купити газовий балончик, необхідно собі чітко уявляти принцип його дії.

Через спотвореної інформації, що надається багатьма виробниками в рекламних цілях, деякі люди вважають, що в газових балончиках може міститися нервово-паралітичний газ. Це абсолютно невірне уявлення - подібних пристроїв не випускається навіть для військових цілей, так як нервово-паралітичні речовини прирівнюються до засобів масового ураження і їх виготовлення заборонено міжнародними угодами.

Газові балончики - кращі ціни від інтернет-магазину "Shokershop.com.ua"

Інтернет-магазин "Shokershop.com.ua" пропонує вибрати газовий балончик, ціна якого буде цілком порівнянна з його ефективністю. Сьогодні є кілька різновидів активної речовини, що застосовується в складі ГБ для самооборони:

• СS (сльозоточиву дію);

• МПК (подразнюючу дію);

• МПК + СS (комбіноване дратівливо-сльозоточиву дію);

• CR (сльозоточиву дію);

• ОС (подразнюючу дію).