Є два варіанти поламки екрану у Ipad – це тріснуте скло дисплея або поломка самої матриці екрану. Варто розглянути кожну окремо та взяти до уваги поради, як можна запобігти виникненню проблеми.

1. Скло дисплея.

Немає жодних сумнівів – це найчастіша поломка в планшетах Apple. Часто буває, що гаджет просто випав з рук. Яким би міцним не було скло в планшеті, воно лусне при сильному ударі внаслідок падіння.

Всі моделі Ipad б’ються однаково добре. Але ремонтуються вони, в свою чергу, по-різному. Володарі всіх старих айпадів можуть спати спокійно. Їх скло можна замінити окремо від дисплея. Тобто, якщо ти невдало впустив планшет, можна обійтися лише заміною захисного скла. Це досить швидкий і доступний спосіб практично для всіх моделей Ipad.

Володарі iPad Air 2 таких привілей не мають. Їх скло міцно пов’язано з дисплеєм, як і в останніх моделях iPhone. До того ж скло може лопнути само по собі і причини для цього наступні:

  • Заводський брак;
  • Неякісний ремонт;
  • Здуття батареї;
  • Деформація корпусу.

Досить розповсюджений і заводський брак. Наприклад, скло хлюпає при надавлюванні з обох боків корпусу. Це особливість двостороннього скотчу, яким проклеєно скло. З боків його менше, тому і з’являються такі порожнини.

Як запобігти: Захисні та протиударні чохли. Якщо під скло потрапив пил, то можна видути її в сервісі. Проводити заміну скла самостійно рекомендується лише тим, хто впевнений в якості своїх можливостей.

2. Матриця екрану

Деяким не пощастило із пунктом 1. Розбитий модуль дисплею – зовсім інший рівень проблеми. Надломлена матриця обов’язково спотворює зображення, показуючи баги. Або просто припиняє працювати. Не дивлячись на вразливість скла, розбити дисплейний модуль нелегко. Він дуже рідкао тріскається лише при падінні на підлогу. І ніколи не ламається сам. Якщо щось і трапляється, то виключно по причині здуття батареї, або відмові підсвітки. Запчастини коштують недешево, якщо ви користуєтесь новим планшетом останніх моделей.

На відміну від скла, заміна матриці екрана несе високий ризик – нарватись на погану запчастину. Китайці досягли чималих успіхів, але не завжди здатні відтворити передачу кольорів оригінальних екранів Ipad. Тут вам доведеться довіритись послугам працівників сервісу.

Як запобігти: використання спеціальних чохлів. При виникненні проблеми, варто не затягувати, а відразу звернутися до професіоналів.

Майстри сервісного центру RebootService проведуть ремонт айпаду будь-якого рівня складності та знайдуть необхідні для заміни запчастини.