Нерухомість передмістя Києва сьогодні користується неабиякою популярністю. Це пов'язано з економічною ситуацією на ринку новобудов і бажанням все більшої кількості сімей перебратися в тихе місце подалі від стомлюючого гамору мегаполісу. Одним із привабливих міст для життя є Ірпінь, розташований всього в декількох кілометрах від столиці. Розкішні квартири в Київській області пропонує сучасний девелопер «AiD Group» за найвигіднішими цінами. На сайті забудовника є просторі апартаменти в житлових комплексах та компактне однокімнатне житло покращеного планування. Купівля житла — дуже відповідальний крок. Пропонуємо вам приблизний алгоритм дій, який допоможе зорієнтуватися в асортименті нерухомості і підібрати для себе оптимальний варіант.

Алгоритм купівлі квартири в новобудові

 1. Знайдіть в Інтернеті сайт забудовника Ірпеня, ознайомтесь з асортиментом квартир, які є у продажу, плануванням і вартістю квадратного метра.
 2. Зателефонуйте менеджеру відділу продажів та уточніть інформацію по всім об'єктам, що кинулися в око. Домовтесь про зручну дату та час перегляду планування новобудов.
 3. У день перегляду квартири уважно огляньте всі комунікації, розведення електрики, опалення. Спробуйте візуально уявити, наскільки зручним буде це планування під Ваш інтер'єр і потреби у вільному просторі. Обов'язково прогуляйтеся прибудинковою територією, проаналізуйте, чи є місця для вигулу собак, дитячі майданчики, місця для ранкових пробіжок, парковка і т. д.
 4. Вибравши найбільш підходящий варіант, внесіть завдаток (звичайно в розмірі 1000 у.е.) і оформіть відповідний документ, щоб відділ продажів більше нікому не пропонував цей варіант на зазначений термін, поки Ви повністю не викупите квартиру або не оформите договір на розстрочку.
 5. Поки Ви готуєте гроші, відділ продажів формує пакет документів на житло:
  • довідку за Формою 3, що підтверджує відсутність прописаних у цій квартирі мешканців;
  • експертну оцінку нерухомості;
  • довідку про право власності.
 6. Зустріч з нотаріусом і оформлення договору на купівлю-продаж.
 7. Розпорядження своєю власністю за бажанням: укладення договорів з комунальними службами, прописка мешканців, ремонт і т. д.

Це стандартний план дій, якого слід дотримуватися, щоб стати законним власником житла і не потрапити в руки аферистам (хоча купівля та продаж нерухомості у забудовника «AiD Group» шахрайство виключає, так як це надійна та перевірена роками компанія). Нехай ваші кроки до житла мрії будуть впевненими та вдалими!