Моди на карнизи не існує, перш за все, це функціональний аксесуар до штор. Вибір залежить від карниза штори на вікні. Інша справа, що штори і карниз повинні відповідати стилю інтер'єру, який використовується в будинку і квартирі.

Великий асортимент карнизів ви знайдете на цій сторінці.

Гнуться під будь-яким радіусом, металеві, з пластикової фурнітурою, такі карнизи досить легкі, часто використовувані для складних і арочних вікон. Можуть бути однополозными або многополозными. Кріпляться до стелі, або до стіни за допомогою додаткових кріплень.

Дуже зручні, якщо необхідно повісити одну легку фіранку, якщо обмежений простір між вікном і стелею, якщо необхідно зробити карниз непомітним (для першої направляючої часто укомплектований липучкою).

Якщо ви хочете придбати оригінальні карнизи, то ось сайт, який пропонує широкий асортимент оригінальних карнизів.

Кронштейни бувають різної довжини, 10 см - 30 см, що дозволяють кріпити до стіни профільний карниз з відповідним вильотом. Завдяки цьому, при сильно виступаючому підвіконні, штори не буде «лягати» на нього. Максимальний розмір такого цілісного профільного карниза 6,0 м, але за допомогою стикувальних елементів довжина може бути будь-якою. При цьому стикувальний елемент не зіпсує зовнішній вигляд карниза, Ви його взагалі не будете помічати.

Придбати карнизи ви можете тут.

Універсальність профільних карнизів полягає в тому, що їх встановлюють у житлових приміщеннях, офісах, навіть на театральній сцені. Профільний карниз комплектується механізмом задергивания штор, дозволяє не торкатися руками до штор. Тільки профільні карнизи оснащені підйомним механізмом для французьких, римських і австрійських штор. Такі карнизи прості в експлуатації, гачки — бігунки для тюлю і штор легко ковзають по профілю. Профільні карнизи бувають багаторядними, тому дозволяють прикрашати вікна багатошаровими шторами з різних тканин-компаньйонів.

Профільні карнизи з поворотами до стіни изготовивают за індивідуальними розмірами замовника, дозволяючи таким чином уникнути зазору між шторами і стіною. У профільних карнизах для навішування ламбрекену передбачений профіль зі спеціальною «липучкою», що зручно при його експлуатації.

Карнизи з наповнювачем використовуються найчастіше для більш важких штор і для прямих, нескладних вікон, хоча їх можна використовувати і для еркерних вікон, однак не для арок. Для подібних карнизів використовується спеціальна декоративна накладка під дерево, надає карниза більш строгий і класичний вигляд. Найпоширеніший і найбільш зручний вид карнизів.