В даний час вибір вхідних дверей є досить-таки складним питанням. Клієнти часто замислюються, що головніше: якість або привабливість?

Оскільки вхідні двері зазвичай обираються всією сім'єю, то думки часто починають категорично розходитися. Чоловіки віддають перевагу практичність і надійність, а жінки – елегантність і комфортність у виробі. Кожен сам вирішує, що йому потрібно, але хочеться в першу чергу, звернути увагу на часті випадки квартирних крадіжок. Якщо злодій бачить перед собою красиві дорогі двері, пластикові вікна та інші недешеві побутові аксесуари, то навряд чи він вибере квартиру з обдертими дверима, тому багато хто віддає перевагу все-таки практичності, ніж красі.

Але як же правильно вибрати вхідні двері. На думку розробників, двері повинна бути суворого стилю і відповідати заданим параметрам безпеки. Так само слід вибирати тільки перевіреного виробника, так як в Україні сталася не одна крадіжка з участю фірми, яка випускає і встановлює двері.

Найбільш вдалими моделями можна вважати ті, які поєднують в собі елегантність з надійністю. Погодьтеся, що двері, покрита лаковим шаром з ненав'язливим малюнком, і що приховує під шаром декорацій сталь високої якості, буде виступати гарним сюрпризом для квартирних злодіїв.

Не менш важливим у дверях є установка фурнітури, що узгоджується за рівнем безпеки з дверима. Дешеві петлі і замки не зможуть бути перешкодою для професійних злодіїв. За дуже короткий час експлуатації така фурнітура та замки прийдуть в непридатність. Слід сказати, що важливим елементом захисту є професійна та якісна установка замків, тільки так можна бути впевненим у їх надійності. Замість почуття задоволення ви отримаєте головний біль у вигляді перекошених дверей, відірвавшихся ручок і заклиненого замку.

Встановлення дверей повинні проводити фірми або компанії з найбільшим досвідом роботи у сфері надання будівельних послуг. Були прецеденти, при яких гарна і дорога двері вивалювалася з отвору при бавовні закривання полотна. Краще, якщо у установників розвинена мережа з надання послуг, про їхніх роботах можна дізнатися не тільки з реклами, яку здебільшого самі і складають, але і запитати у людей скористалися їх послугами.

Сучасні виробники враховують і естетичне сприйняття клієнта, не забуваючи про рівні захищеності приміщення. Тому не потрібно сперечатися, підібрати двері можна з високим виконанням усіх параметрів без урахування країни виробника.