Подорожуєте ви за три моря або до рідних в сусіднє місто, без валізи або дорожньої сумки не обходиться практично жодна поїздка. Щоб речі витримали шлях з пункту А в пункт Б, ваш «дорожній супутник» повинен бути якісним, витримувати удари і не пропускати воду. Однак не забувайте і про себе: від зручності транспортування вантажу залежать враження від поїздки і навіть самопочуття. Отже, давайте вибирати! Насправді, це тільки на перший погляд здається легким - підібрати потрібну дорожню сумку. Зробити це значно складніше, ніж підібрати сумку на кожен день.

Коли ми вибираємо сумку на роботу, швидше за все, орієнтуємося на модні варіанти відомих брендів, які відрізняються стильністю і елегантністю. Завжди враховуємо нюанси і підбираємо сумку, яка підходила б до нашого одягу і стилю. Але у виборі дорожньої сумки - стиль і краса мають останнє значення у виборі.

Дорожню сумку, як і будь-яку іншу, можна вибрати в інтернет-магазині, що істотно заощадить вам час. Правда, тут потрібно орієнтуватися на магазини з гарною репутацією, де опис і фотографії будуть відповідати істині, а також можна буде поставити запитання консультанту.

В першу чергу, вибираючи дорожню сумку, важливо звертати увагу на матеріал, з якого зшита сумка. Не має сенсу купувати сумку, зшиту з важкого матеріалу, коли є сучасні міцні тканини, які при цьому не додадуть ваги багажу.

Вибираючи матеріал дорожньої сумки, варто враховувати, що ви повезете в цій сумці. Якщо це речі, які легко б'ються, наприклад сувеніри та подарунки, можливо краще буде купити валізу на коліщатках з пластика, а якщо ви везете з собою тільки речі, цілком підійде сумка з щільної і вологостійкої тканини.

Що стосується матеріалів, то каталоги пропонують вироби з:

  • поліестеру - синтетичного матеріалу, який є безпечним для людини і ідеально підходить для тих навантажень, яким піддається сумка;

  • нейлону - практичного, водонепроникного матеріалу, широко використовуваного при виробництві спортивних сумок;

  • натуральної шкіри, сумки з якої виглядають шикарно і стильно;

  • міцного термопластика;

  • ПВХ, завдяки якому вміст буде надійно захищене від впливу води, вітру і ультрафіолету.

Друге на що звертаємо увагу при виборі дорожньої сумки - це міцність ручок та ременів. Адже це основне, що допомагає транспортувати вам багаж. Важливо перевіряти також міцність швів, а якщо це валіза, то перевірте на те, наскільки легко висувається ручка і наскільки міцно вона кріпиться до корпусу.

Третє, що перевіряємо - це надійність замків. Як правило, до дорожніх сумок не завжди дають замочки в комплекті. В цьому випадку їх варто купити окремо, але якщо в сумці або валізі є замки, варто перевірити їх на робочий стан і міцність. Якщо в сумці або валізі кілька відділень - до кожного з них варто купити окремий замочок.

Четверте - це блискавки. Фахівці рекомендують купувати дорожні сумки з пластиковими блискавками, тому що вони набагато міцніше залізних. При покупці блискавки не повинні розходитися і заїдати - це ознака того, що блискавка може зіпсуватися в самий невідповідний момент. І навіть замочки не захистять речі в вашій дорожній сумці, якщо блискавка розійдеться по дорозі до багажного відділення літака.

П'яте - це наявність коліщаток, якщо ви обираєте сумку на колесах, які необхідно в тому випадку, якщо багаж габаритний. Більш надійними вважають силіконові коліщатка, які обертаються в різні боки. При цьому сумка буде набагато легшою, якщо на ній не чотири, а два коліщатка.

Шосте, на що звертаємо увагу - це колір дорожньої сумки. Вибирайте нестандартні колірні рішення, тоді вам легше буде знайти свій багаж в аеропорту. Крім того, не варто брати занадто світлі відтінки - брудна сумка не буде виглядати привабливо, а в дорозі невідомо які сюрпризи можуть вас очікувати і куди доведеться ставити ваш багаж. Зазвичай до сумки пришивають ім'я і номер телефону!

І сьоме - це ціна сумки. Пам'ятайте, скупий платить двічі, тому економити на хорошому матеріалі і якісних застібках не варто. Крім того, якісна дорожня сумка прослужить вам не один рік, а значить, не варто поспішати з її вибором.

Отже, основними перевагами дорожніх сумок є:

  • компактність - коли дорожня сумка більше не потрібна, її можна з легкістю скласти, і вона не займе багато місця в шафі;

  • гнучкість - завдяки м'яким стінкам виріб може "підлаштовуватися" під відведений для нього місце;

  • легкість - у порівнянні з валізами більшість сумок важить менше, що спрощує поводження з ними;

  • місткість - візуально акуратні аксесуари можуть вміщати велику кількість речей;

  • стильність - різні форми, матеріали, кольори і елементи декору дозволяють створити модні і елегантні речі.

До слабких сторін дорожніх сумок можна віднести те, що вони не можуть захистити крихкі речі від механічних пошкоджень. Нарікання викликає також те що одяг з легкістю мнеться, хоча цього неважко уникнути, якщо ретельно її упакувати. Сьогодні завдяки інтернет-ресурсам широкий вибір дорожніх сумок доступний для всіх бажаючих подорожувати.

Гарного вибору!