Багатьом, напевно, доводилося не раз чути хвастощі знайомих або сторонніх людей про «стійке протистояння» до сп'яніння після прийому алкоголю. Мовляв, «я міцний і не молодик», в такій «великій справі». Однак, стійкість до сп'яніння – це вірний знак до першої стадії захворювання алкоголізмом або алкогольної залежності, ознака серйозної недуги!

Для алкоголіка захід не має значення і вже від першої стопки проявляється «героїзм», людина входить в якусь ейфорію, і бажання випити тільки посилюється. Наступні чарки не позначаються, в значній мірі, на зовнішньому вигляді п'яного, однак організм помітно «приголомшений».

При перших впливах алкоголю у питущої людини помітна підвищена активність, спостерігається потреба у позачерговій дозі спиртного, проявляється буйність, параноя і неадекватна поведінка. Людина хвора алкогольною залежністю перестає контролювати себе, свої дії і впадає в забуття. Неконтрольоване бажання і потяг до алкоголю, дика і неадекватна поведінка – все це є ознаками алкоголізму чи алкогольної залежності. Ефективне лікування залежностей пропонує медичний центр доктора Кадирова.

Алкоголік позбавлений сили волі. Він не здатний боротися із згубною пристрастю алкоголізму, він не здатний вирішувати проблеми повсюдного життя, він забуває про сім'ю і про роботу, з часом з'являється алкогольна параноя.

Типову картину можна спостерігати під час урочистих застіль: людина розкута, виглядає незграбною і розв'язною. Твереза людина відразу визначить п'яного за його невластивими і, в якійсь мірі, дивними діями.

VIP-відділення клініки Кадирова дає можливість лікуватися від алкогольної залежності в комфортних умовах.

Правда, слід зауважити, що людина, яка вживає спиртне навіть у незначній кількості, страждає неспокійним сном, а вранці відчуває ознаки похмілля. Трудодень дається нелегко, особливо якщо професія пов'язана з механізмами, де існує підвищений ризик травматизму.

Тому, навіть незначне прийом алкоголю може викликати у організму відчутні зміни, симптоми якогих вказують на явне отруєння. При регулярному прийомі спиртного, людина стає залежною від алкоголю, перетворюючись у п'яницю, страждає алкогольною залежністю. З'являється висока потреба у вживанні алкоголю з будь-якого приводу, і ця потреба носить термін «побутове пияцтво». Людина страждає алкогольною залежністю і запоями, втрачає сенс урочистих подій, її самооцінка зникає, критика сторонніх і близьких людей в її адресу не цікавить.

«Сформований» алкоголік з алкогольною залежністю змінює ставлення до суспільства, ігнорує людську мораль, не дотримується встановлених норми поведінки. Друзі-алкоголіки стають для питущої людини «рідними людьми», все інше для п'яниці не має значення. Алкоголізм заразний.