Мода – це образ, звички, смаки і цінності, встановлені в певному місці в певний проміжок часу. Стежити за змінами моди досить просто: достатньо зайти в магазин одягу і знайти новинки. Також можна погортати модний журнал або просто знайти все з цього приводу в Інтернеті. Наприклад, жіночий одяг оптом від українського виробника ви можете замовити на fashion-girl.ua – тут представлені речі різних фасонів і стилів. Остається тільки визначитися зі своїм образом.

Існує безліч різних стилів одягу:

Класичний – це самий стриманий стиль. У ньому переважають холодні або ніжні відтінки. При виготовленні одягу класичного стилю використовуються високоякісні матеріали.

Спортивний стиль являє собою вільний і зручний одяг, призначений для занять спортом.

Стиль Casual – це найпоширеніший стиль. Одяг, виготовлений в цьому стилі повинен бути зручним і підходити для повсякденного носіння.

Дербі – стиль, що повторює одяг наїзників (жокейський стиль).

Еротичний стиль – стиль, в якому переважає відкритий, зухвалий одяг, що підкреслює приналежність до жіночої/чоловічої статі.

Існує ще дуже багато різних стилів одягу. Так з яких причин люди намагаються відповідати ідеалам моди?

Кожен хоче виглядати красиво і унікально. Багато людей, одягаючись за останньою модою, відчувають себе впевненіше і стають більш продуктивними. Коли ти одягнений в те, що модно, то ти легше заводиш нові знайомства.

А якщо ти не хочеш слідувати за модою, то тебе можуть просто-напросто не зрозуміти і не прийняти в суспільстві. «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму» - так говорить знаменита приказка. Дуже прикро усвідомлювати, що в міру поширення цих ідеалів люди стали забувати про внутрішній світ людей і звертати увагу лише на їх зовнішній вигляд. Тому слідувати за модою ніхто не забороняє, але не потрібно доводити це до фанатизму, а до тих, хто не прислухається до канонам моди, слід ставитися лояльно.