У житті кожної людини трапляється багато і радісних і сумних подій. Але від цього вже нікуди не діється, та й позбудеться від життєвих негараздів, іноді не виходить. А от створити навколо себе красу і функціональність можна, доповнивши інтер'єр красивою і практичною меблями. Найважливішим елементом інтер'єру вважається шафа, адже саме в ньому зберігаються речі всіх членів сім'ї, а їх буває так багато. Без хорошого шафи не обійтися, замовити шафи у виробника https://www.mik-mebli.ua/dir/shkaf-kupe/shafi_kupe_foto.html - це найкраще рішення для сучасної людини. Але як не помилитися з вибором, а в цьому допоможуть наші рекомендації.

Рекомендації по вибору

Щоб правильно вибрати шафа-купе, важливо звертати увагу на такі нюанси:

1. Розмір шафи

Від того, де саме у вашій кімнаті буде стояти шафа, залежить його розмір. Визначившись з місцем під шафу, з'ясуйте приблизні габарити майбутньої шафи (2-х дверні, 3-х дверні або більше). Згодом кількість речей збільшується. Тому краще вибирати шафа побільше, з просторими відділеннями.

2. Механізм, який відповідає за відкривання дверей

Є два варіанта. Перший варіант популярний, але не практичний (в металевій рамі знаходиться двері, що рухає прямо по пазу завдяки ролику). Другий варіант надійніше першого, тут ролики переміщаються по монорельсу. Перший механізм менш надійний, тому що ролик може зісковзувати з направляючої від сильного удару, якщо двері досить висока. Якщо в такий механізм потрапляє пил або якийсь предмет, погіршується рух.

3. Профіль шафи-купе

Дуже важливо вибрати правильні профілі, що відповідають за легкий рух дверей. Вони бувають алюмінієвими або сталевими. Перший варіант безшумний і акуратний завдяки роликам, зафіксованим всередині. В сталевий же системі ролики розташовані з внутрішньої сторони дверей, і тому при русі двері трохи шумить. З іншого боку - сталевий профіль більш довговічний, ніж алюмінієвий.

4. Колесікі ходової системи

Вони можуть бути виконані з металу або з пластика. Коліщатка виключно з пластика краще не купувати, так як вони не прослужать і року. Краще замовляти шафу з металевими коліщатками або пластиковими з тефлоновим покриттям.

5. Матеріал фасаду

Добре продумайте оформлення дверей Вашої шафи-купе. Замовляти тільки дзеркальні двері не завжди практично, оскільки дзеркала швидше забруднюються і очищаються важче, ніж деревне шпон.

З іншого боку, дзеркальні двері розширюють простір, і якщо у Вас малогабаритна квартира, тоді дзеркальна шафа-купе візуально збільшить кімнату.

Крім того, двері шаф-купе можна вибрати з матовим склом, пескоструем (візерунчастим склом) або з фотодруком.

6. Внутрішнє наповнення

Функціональність шафи-купе сильно залежить від продуманості його змісту. Підбираючи готову шафу-купе або замовляючи індивідуальний, звертайте увагу на місткість полиць, висувних ящиків, кількість і призначення штанг для одягу (під довгу і під короткий одяг), наявність сіток або кошиків під взуття.

Розуміючи вищенаведені аспекти, вибрати і купити шафу-купе для спальні, вітальні або передпокою Вам стане набагато простіше.