Славське котедж

Коли хочеш відпочити від свого рідного, галасливого міста біля теплого моря, то вибираєш те місце, де все різниться від нього. Якщо то зима, то зрозуміло, що хочеться гірськолижного відпочинку, коли ж то теплі дні - то до наснаги дзвінка тиша разом із прозорим від чистоти повітрям. Звичайно, збираємося до Карпат, туди де гори рясно вкриті ялинками, дивовижні скелі вражають своєю величчю, а забуті джерела такі ж цілющі, як і двісті років тому.

Отже, збираємось на відпочинок у Славському - невеликому містечку, що розкинулось серед високих гір Прикарпаття, більш відомого, як найстаріший гірськолижний курорт в Україні. Бо перші підйомники і трампліни в ньому були закладені ще на початку минулого сторіччя. Звичайно, тут все пристосовано для спуску з гір, як новачкам чи діткам, так і тренованим лижникам. Не менш цікавими буде катання на снігоходах, що додасть екстриму і веселих емоцій.

Та не тільки зимовими розвагами потішить Славське, а й тихим полюванням на ягоди та величезні білі гриби восени, такою риболовлею влітку, що рибу можна зловити руками, а також катання із задоволенням на гірських велосипедах по цікавих маршрутах. Одним із найважливіших факторів є те, що завдяки великій кількості хвойних дерев навкруги, тут чистіше повітря ніж у Східниці.

відпочинок у Карпатах Славське

Варіанти для проживання тут пропонуються різні, та самим доступним є поселення в будиночках, які цікаво оформлені і цілком пристосовані для зручності гостей. Хоча не у всіх пропонується повний пансіон, як в готелях чи пансіонатах, проте є все для самостійного приготування їжі, чи ж можна гарно і недорого посмакувати місцевою кухнею у колибах і ресторанах. До того ж дозвілля можна буде провести в самому селищі, а саме позмагатися у більярді чи в грі у боулінг. Тому для відпочинку у дружній компанії, котеджі Славського - це оптимальний вибір.

Звісно у цій місцині немає, як у Східниці так багато облаштованих бюветів із лікувальною “Нафтусею” та іншими відомими водами. Та є бювети з мінеральною водою”Моршинська”, що лікує хвороби шлунку, та унікальне джерело “Ропа”, що заліковує рани і виразки. А місцеві жителі покажуть інші джерела, якими славився курорт ще і в 19-му сторіччі, чим приваблював до себе аристократів із Австро-Угорщини та Польщі. Зараз у Славському пропонують оздоровлення у SPA-салонах, і це може бути як хвойні, пивні чи мінеральні ванни і різні сауни, так і цілюща трав`яна купіль із мінеральних вод у незвичному дерев`яному чані.

До речі, для тих, кому цікавий пошук ділових партнерів в таких райських місцях, стане в нагоді співпраця із сервісом hotels24.ua через менеджери каналів, про це детальніше написано на сторінці сайту gazeta.ua.

Отож, спробувавши на собі всю силу таких давніх і чудесних мінеральних вод, залишилося тільки відвідати перед від`їздом такі фантастичні місця, як Фортеця Тустань і костел Семи Печалей, та під враженням від цих дивних пам`яток мріяти про те, щоб приїхати сюди знову.