У мого чоловіка місяць тому був день народження, і я, як любляча дружина, яка прекрасно знає його смак, піднесла йому найкращий подарунок - чоловіча вишиванка бісером. Так, мій улюблений патріот, і був дуже радий такому сюрпризу. А коли я повідомила, що практично зробила її своїми руками, він мало не розплакався від щастя! І зараз я Вам розповім, де знайшла таку чудову річ.

Чоловічі вишиванки бісером у великому асортименті є на “Етно Барви”

Зовсім самостійно зробити вишиванку у мене б нізащо не вийшло, а ось створити її по заготовці легко. Тому, я кілька днів рилася в інтернеті в пошуках підходящого сайту. І такий знайшовся - «ЕтноБарви». Там мені пообіцяли:

  • товар найкращої якості;

  • доставку протягом 2-х днів;

  • допомога в підборі необхідного матеріалу для роботи.

Все чесно, не обдурили!

Як я отримала заготовку для чоловічої вишиванки бісером

Коли я отримала повідомлення, що моє замовлення вже доставлене, я дуже зраділа, відразу ж побігла забирати його з пошти і дивитися, що ж я купила. Як виявилося, я купила дійсно якісну річ. Навіть такій недосвідченій в цій справі людині було зрозуміло, що ця тканина 100% буде служити дуже довго. За допомогою фахівця я підібрала нитки і бісер і була приємно здивована кінцевим результатом. Звичайно, вишивала я сама, але без заготовок фірми «Етно Барви» у мене б нічого не вийшло!