Моя старша донька захоплюється вишивкою, в тому числі і бісером. Але так як вона займається цим на рівні любителя, великі речі вона робить за допомогою заготовок. Одного разу я вирішила зробити їй подарунок, і замовила таку річ, як заготовка вишиванки. Вона була дуже рада подарунку, та й мені настільки сподобалася ця річ, що я вирішила і сама спробувати свої сили в цій справі.

Заготовки вишиванок і безліч інших корисних речей

Крім самого основного, на сайті «ЕтноБарви» можна купити і інші необхідні речі:

  • нитки;

  • бісер;

  • іншу фурнітуру.

Причому що саме вам потрібно для тієї чи іншої композиції може порадити менеджер, з яким можна поспілкуватися на сайті. Для мене, як для новачка, це було дуже корисно. Хоча, мені здається, навіть досвідчені рукодільниці не відмовляться проконсультуватися у професіонала.

 

Оформлення замовлення на заготовки для вишиванок

Що стосується безпосередньо покупки і доставки, то і тут «Етно Барви» дуже порадували. Оформлення замовлення займає 5 хвилин, доставка - максимум 3 робочих дня. Тобто, менше ніж за тиждень Ви отримуєте на руки чудовий робочий матеріал дуже високої якості! Що ще потрібно для того, щоб провести дозвілля із задоволенням, і в результаті створити чудову річ своїми руками?