Лазерне гравіювання - це особлива технологія нанесення різних зображень на поверхню безпосередньою дією лазерного випромінювання. Завдяки спеціальному устаткуванню можна задавати потужність і діаметр оброблювального променя. Від цих налаштувань залежить на скільки чітким буде зображення, а також товщина його ліній. Якщо змінити параметри налаштувань потужності променя, можна добитися результату, коли одна частина малюнка або елемент зображення знаходиться на поверхні, а інша частина глибоко врізається в матеріал. Зображення, отримані лазерним гравіюванням мають високу чіткість і стійкість. Це робить подібне гравіювання ідеальним для нанесення різних зображень на предмети частого використання, наприклад: ручки, запальнички, брелоки.

Гравіювання Львів растровим методом підходить для нанесення на картини і фотографії. Вона схожа на процес друку на принтері. Контурне гравіювання економічніше, і ідеально підходить для нанесення букв, цифр і тонких ліній. Контурне гравіювання має набагато більш високу швидкість нанесення, чим растрова.

Переваги лазерного гравіювання :

Малюнок, нанесений лазерним гравером, має високу стійкість до стирання, він такий же довговічний, як і матеріал, на якому він вигравійований.

За допомогою лазерного гравіювання сувеніри і подарунки стають більше презентабельними, збільшується їх вартість.

Відсутні знос і ушкодження інструменту, оскільки гравіювання лазером відбувається неконтактним способом.

Сприяє зменшенню ушкодження і деформації поверхні оброблюваного матеріалу.

Застосування лазерного гравіювання :

Ексклюзивна рекламна і сувенірна продукція.

Гравіювання різних логотипів на корпоративних сувенірах (брелоки, рамки, годинник, ручки, запальнички, попільнички, визитницы.)

Лазерне гравіювання різних малюнків на залізному і скляному посуді.

Промислова маркіровка (маркіровка на інструменті, лазерне гравіювання друкованих плат).

Нагородні дошки і сертифікати.

Лазерне гравіювання годинника.

Нагороди, медалі, призи.

За допомогою лазерного гравіювання можна спробувати вирішити великий перелік споживчих завдань, наприклад, гравіювання може зробити звичайний подарунок цікавішим. Або ж, наприклад, часто ми приймаємо запрошення на певний святковий захід. Практично відразу виникає питання: що ж подарувати винуватцеві урочистості? Можна звичайно подарувати банальні речі, наприклад: книги, парфуми, цукерки, але хочеться чогось більше хитромудрого. Для цього і існує гравіювання.