Купуючи новий телефон, кожний власник сподівається на його надійність та довговічність. І це не тільки особиста справа. Взагалі Україна — імпортозалежна держава, що неодмінно відображається на постійному подорожчанні всіх товарів при коливанні курсу долара. Захиститись від цього можливо, якщо зменшити рівень споживання імпортних товарів та розвивати власне виробництво.

Звісно, це державна задача, проте не варто сподіватись на владу країни — кожен має зробити свій внесок. Ми разом вже сумлінно попрацювали над розвитком економіки та підняттям життєвого рівня Туреччини та Китаю, постійно купуючи їх продукцію та послуги. Аналоги не виробляються в Україні, але ми здатні зменшити рівень споживання бережливим відношенням до речей та розвитком вторинного ринку.

Мобільний телефон у сучасному житті — необхідна річ, майже, як їжа. Ними користуються щодня, це не тільки засіб зв’язку, але й іграшка, блокнот для нотаток, медіа-плейер, засіб керування банківським рахунком та ідентифікації клієнта за номером телефону.

Вдягнути свої улюблені гаджети в чохли зі стразами Сваровськи, металеву броню або веселі чохли для телефонів з вушками можна в інтернет-магазині «ВЧехле».

У продовженні строку служби гаджета зацікавлений кожний власник. Модні телефони з сенсорним екраном — тендітна річ і дуже коштовна. Випадкове падіння може вивести його з ладу та доставити багато неприємностей.

Захистити від псування настрою та зайвих витрат допоможе чохол для телефону. Річ, вартістю приблизно у десять відсотків від ціни гаджета, може надовго зберегти його від пошкоджень, принаймні, механічних. Радіючи технічній обновці, не забувайте про те, що захистити її треба з самого початку, тим більше, що на механічні пошкодження не розповсюджуються гарантійні зобов’язання.

Тим більше, що вибір захисних аксесуарів дуже великий. Підкреслити індивідуальність та створити свій імідж допоможуть стильні та коштовні, веселі та грайливі, міцні та брутальні чохли для телефонів.

 

Взагалі чохли бувають дуже різноманітні:

  • книжки з натуральної або штучної шкіри;
  • металеві або пластикові бампери;
  • накладки;
  • прозорі чохли з силікону або термопластичного поліуретану.

Різноманітні силіконові чохли для самсунг зроблені з прозорого гнучкого матеріалу з амортизаційними властивостями. Товщина чохла не додасть об’ємності вишуканій тонкій моделі Samsung, проте, зробить його не таким слизьким у руці.

Нерідко, купуючи свіжу розрекламовану модель телефону, його власник не вважає за потрібне ховати свою гордість під чохлом. Спеціально для них розроблені прозорі і тонкі чохли з термопластичного поліуретану. Вони бувають різноманітних кольорів, а навмисне для щасливих власників iPhone мають спеціальні вирізи, через які виглядає логотип бренда — надкушене яблуко.

Порівняно новий китайський бренд Huawei поступово захоплює ринок. За статистичними даними телефони цього бренда впевнено займають третє місце за об’ємами продажу у світі протягом двох останніх років. Бюджетний Huawei Y3 моделі цього року, вартістю приблизно 100 доларів, зручно використовувати, як playstatіon. За думкою фахівців, це досить непогана модель у такій ціновій категорії, чудовий вихід для дітей, яким не варто купувати дорогий гаджет. Продовжити строк служби телефону допоможе чохол на Huawei Y3 (2017), його варто придбати разом з телефоном.

Придбати надійний захист легко у інтернет-магазині «ВЧехле». Співробітники нададуть необхідну консультацію, допоможуть з вибором та організують швидку доставку покупки.