Щоб катання на квадроциклі не закінчилося тривалим перебуванням в лікарняній палаті, завжди надягайте спеціальний захисний одяг. А також пересуватися перевіреними напрямками, рекомендуєм спробувати в Трускаці катання на квадроциклах.

Екіпіровка кожного квадроциклиста повинна включати:

- Шолом. Це найбільш важлива деталь в екіпіровці. Він захистить вас від тяжких черепних травм. Краще всього використовувати мотокроссовий шолом, що захищає також і підборіддя.

- Захисні окуляри або захисна маска. Прості сонячні окуляри для цієї мети не підходять. Використовуйте окуляри або маску з міцного матеріалу, завжди тримайте їх в чистоті.

- Рукавички. Краще всього використовувати спеціальні рукавички для пальців з підкладками, які зможуть забезпечити комфорт і захист.

- Чоботи. Використовуйте високі чоботи на підборах, такі, як мотоботи.

- Одяг повинен бути з довгими рукавами, брюки також повинні бути довгі. Кращий вибір – штани для поїздок з наколінниками та куртки з верхніми плечовими накладками.

Загальні правила безпеки

Не їздите занадто швидко. Повнопривідний квадроцикл – це не автомобіль і не мотоцикл. Він не слухається водія настільки добре, як автомобіль, його не вийде швидко нахилити на повороті, як мотоцикл. Пам'ятайте, що при їзді на квадроциклі дуже легко перекинутися на рівному місці або навіть врізатися в дерево на повному ходу. Наприклад, якщо на землі під високою травою попадається пень, – квадроцикл може налетіти на нього, і тоді вершник перелетить через кермо або, принаймні, вдариться об нього.

Ніколи не їздите на квадроциклі в поодинці. Краще всього їздити з ким-небудь в парі на двох квадроциклах. Ситуацій, коли потрібен напарник, дуже багато. Наприклад, дуже важко поставити на колеса того квадроцикла, що перекинувся, а якщо він вас накрив зверху, то поодинці не вийде навіть вибратися з-під нього. Другим квадроциклом можна витягнути перший з болота або відбуксирувати його в табір в разі поломки. На сайті http://taor.com.ua/ivent-service/2_komandoutvorennja-po-karpatsky ви можете більш детально дізнатися про техніку безпеки та інші питання.

Технологія водіння

Обидві ноги треба поставити прямо на підніжки, а руки покласти на важелі управління. Завести двигун, дати йому прогрітися. Після цього, тримаючи гальма, включити передачу. Вибрати напрям руху. Відпустити гальмо і повільно натиснути правим великим пальцем на дросельну заслінку, щоб почати рух. Швидкість руху залежить від того, наскільки сильно заслінка відкрита.