Вітальня – це кімната, де збираються всі домочадці, саме тому так важливо зробити її зручною і затишною для всіх. Важливим правилом при облаштуванні вітальні є правильне застосування площі і раціональний підбір меблів. Необхідним атрибутом інтер'єру завжди була стінка до вітальні в сучасному стилі. Подібні корпусні конструкції потрібні не тільки для зберігання речей. Нові моделі стінок – це не просто комплект шаф, а незвичайні і унікальні меблеві ансамблі.

Придбати стінку до вітальні ви можете на https://4mebel.com.ua/c53-stenki-gorki

Давайте дізнаємося, які варіанти подібних меблів є і як їх можна використовувати для створення функціональної обстановки.

Саме від цього побутового приладу залежить комфорт і затишок в будь-якому будинку

Традиційним предметом інтер'єру є стінка, раніше подібні гарнітури виглядали масивно і не зовсім естетично. Але нові моделі стінок до вітальні в сучасному стилі виглядають стильно і вишукано.

Моделі стінок можуть мати полегшений вигляд, завдяки тому, що система складається з окремих блоків. Частиною пристрою стінки може стати стелаж. Це функціональний предмет меблів, який не засмічує простір. Практичним рішенням можна вважати модульні комбінації. Підбираючи окремі модулі, можна створити атмосферу затишку в будь-якому приміщенні. Стінка з напівпрозорими фасадними елементами і навісними полицями допомагають візуально збільшити простір і зробити кімнату світлішою. З допомогою вироби з окремими стелажами можна зручно розташувати бібліотеку у вітальні. Важлива функція такої меблів – зберігання речей, тому шафи повинні бути місткими. При цьому не обов'язково вибирати велику меблі. Можна знайти компактні та прості варіанти з достатньою кількістю полиць і секцій.

Важлива вимога, що пред'являється до сучасних конструкцій – надійність. Важливо звертати увагу на міцність матеріалів і якість збірки. Крім того, стінки використовуються в якості декоративного елемента. Варто розглянути варіанти з підсвічуваннями, з фотошпалерами на фасадах, а також з дзеркальними і скляними вставками.

До відома! Моделі з глянцевою поверхнею — чудове рішення для малогабаритних кімнат. Щоб така вітальня виглядала затишно, потрібно залишити кілька відкритих полиць, де ставляться різні аксесуари.

При придбанні меблевої стінки для вітальні рекомендується зупинитися на моделях без габаритних шаф. Об'ємні предмети меблів більше підходять для гардеробної або для спальні.