Що не кажи, а зустрічають по одягу – кожному доводилося відчути це на собі. Тому щоб правильно презентувати себе в новому суспільстві, треба правильно підібрати собі образ. Приділіть трохи часу і розробіть свій персональний стиль. Допоможе вам з цим TheMan – ви можете знайти тут самий різний чоловічий одяг за привабливими цінами. Зверніть увагу, що магазин готовий організувати доставку товару по всій Україні. Ви можете цілком замовити пересилку речей у Київ, Львів, Івано-Франківськ або будь-яке інше місто. Вам залишається тільки перейти в каталоги і доглянути для себе вбрання. Але як зрозуміти, які саме речі впишуться в ваш образ?

Тут треба сказати, що вам зовсім необов'язково придумувати екстраординарний стиль – креативність це добре, але не в тому випадку, коли мова йде про моду. Вона вимагає почуття міри і відповідності нормам. Орієнтуйтеся на модні тенденції і вам вдасться знайти себе.

Міський стиль: універсально і практично

Які модні напрями зараз в тренді? Звичайно, явний лідер – кежуал. Це врівноважений стиль, який дивує елегантністю і простотою. Зверніть увагу, що у кежуал багато підвидів. Наприклад, ви можете вибрати для себе спортивний напрямок. Це вдале поєднання міського способу з елементами спорту. Причому, робиться це акуратно і ненав'язливо.

Ви – працівник офісу? Тоді вам підійде бізнес-кежуал. Він не такий формальний, як класика і допускає вольності. Але при цьому вас ніхто не дорікне в нехтуванні офісного дрес-коду.

Віяння кантрі

Інше актуальне стиль – кантрі. Йому притаманна неформальність і сільський флер. Висловити це можна за допомогою картатій сорочки, ковбойського капелюха, шийної хустки і т.д. Головна вимога до всіх чоловіків, які вирішили віддати перевагу кантрі – будьте помірні у виборі одягу. Ваш образ не повинен бути сільським.

Чи можна назвати обов'язкові елементи цього модного напрямку? Так, крім сорочки та капелюхи, в образі обов'язково повинні бути присутніми джинси, светр, куртка або піджак, шарф. Що вибрати з взуття? Відразу відмовтеся від кросівок і кедів. Спорт і кантрі абсолютно не поєднуються. Щоб надати образу потрібних акцентів, вам потрібні неформальні туфлі. Наприклад, дербі. Їх також можна замінити черевиками зі шнурками.

Що в підсумку?

Нинішня мода дуже багатогранна і не обмежується тільки кежуалом або кантрі. Ви можете сміливо приміряти на себе і інші образи. Наприклад, клубний або спортивний, бохо або мілітарі. Компанія TheMan допоможе знайти речі для будь-якого іміджу.