«Вбий мене ніжно»
Продюсерський центр компанії «Квартал-Концерт» представляє захоплюючу комедію про любов «Убий мене ніжно». Ексклюзивна прем'єра спектаклю в Україні відбулися 7 та 14 березня на сцені FREEDOM Event Hall.
Акторський склад вистави - прекрасний дует, кіноакторів студії «Кіно квартал»: провідного актора Харківського Академічного драматичного театру імені Пушкіна, Петра Нікітіна і чарівної актриси театру і кіно Ольги Жуковцовой.
Події у виставі розвиваються з такою швидкістю, що нагадують американські гірки, чудова акторська гра перетворює спектакль в маленький шедевр, а численні несподівані повороти сюжету викликають у глядачів захват.
...Він випадково знайомиться з дивовижною дівчиною, яка кардинально змінить його долю. Однак випадкові знайомства бувають настільки непередбачуваними. Адже часто одружений чоловік в гонитві за сексуальними пригодами може потрапити в такі дебрі, що вибратися з них, потім доведеться все життя.
Спектакль поставлений за мотивами п'єси одного з найпопулярніших комедіографів сучасності, написаної спеціально для Алена Делона, і з неймовірним успіхом йде у Франції. Зустрічайте прем'єру вистави у Вашому місті !

Тривалість вистави 1 год. (без антракту).