Більше слави і перемог: тур групи Неангели з новою програмою "SLAVAVICTORIA"

Їх пісні підриває танцполи і зачіпають душі. Їх знають напам'ять і підспівують в унісон.

У житті кожного артиста важливі, як успіх – Слава, так і перемога – Вікторія. Свої успіхи і перемоги група Неангели розділить разом з шанувальниками в осінньому концертному турі містами України.

Неангели вирішили довго не думати над назвою і відправитися в тур імені себе – SLAVAVICTORIA.

У групи є все для цього: супер-хіти, всеукраїнська популярність, перші рядки в численних хіт-парадах і, звичайно, традиційні вокалістки Слава і Вікторія.

Неангели – єдина жіноча група в українському шоу-бізнесі з унікальними низькими голосами, повноту яких найкраще розкривають живі виступи. Кожен концерт – це шоу світового масштабу, кожна пісня – кіно з експресією і душевними переживанням. Тут і трагедія, і драма, і комедія. Так само група унікальна в своїй щирості, адже не дарма Неангели носять негласний статус "Співаючі серця".

Тур стартує 10 жовтня в Черкасах, а його географія охопить 25 міст України. Головною родзинкою туру стане нова програма SLAVAVICTORIA, яка обіцяє багато сюрпризів і несподіванок. Над її створенням працюють самі культові персони шоу-бізнесу, чиї імена поки що тримають у секреті.