Раду Поклітару - один з найбільш талановитих молодих балетмейстерів Європи.
Його ім'я асоціюється із зухвалістю і експериментами.
Рідкісний хореограф, який мислить пластичними образами.
Кожна його робота – сміливий експеримент і сміливий пошук, з несподіваним прочитанням всесвітньо відомих сюжетів, завжди підлеглий музиці і глибоко розкриває складний внутрішній світ людини.
«Київ модерн - балет» був створений в 2006 році Раду Поклітару і відразу здобув репутацію самого радикального і крутого театру сучасного танцю на всьому пострадянському просторі...
«Кармен.TV» – перша постановка цього колективу, яка буквально підірвала театральний світ і ось вже більше 10 років є однією з найпопулярніших і найулюбленіших у репертуарі театру.
Вистава Раду цілком докладно переказує сюжет, зберігаючи іспанський колорит в костюмах. Але персонажі у нього – сучасні підлітки, з внутрішньої неврівноваженістю, брутальними амбіціями і кострубатим проявом почуттів.
Трактування вийшло неоднозначним – Раду Поклітару вважає, що драму треба розповідати з якимось внутрішнім сміхом. Сміх в даному випадку – синонім тверезого погляду на життя.
Вистава «Кармен.TV» отримала свого часу відразу дві премії «Київська Пектораль» – за Краща вистава року, а також за Краща робота балетмейстера.